fbpx
zestaw do wybielania Dr. Martin Schwarz EXPERT38% 

Test i Recenzja kuracji wybielającej Dr. Martin Schwarz EXPERT 38%

W dzisiejszych czasach każdy z nas marzy o posiadaniu pięknego, równego i białego uśmiechu. Jego wyprostowanie jest skomplikowane, wymaga częstych wizyt u specjalisty, ale nieskazitelną biel możemy zadbać w domowym zaciszu.

Zęby wybielam raz w roku, jednak nie znalazłam jeszcze produktu, który spełniłby wszystkie moje oczekiwania. Z tego powodu bardzo ucieszyłam się, kiedy trafiłam na nowy zestaw do wybielania Dr. Martin Schwarz EXPERT38% – znalazłam artykuł o pozytywnych efektach w Cosmopolitan, Business Insider, One World Herald    — poradziłam się mojego stomatologa i zabrałam się do działania.

zestaw do wybielania Dr. Martin Schwarz EXPERT38%

Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy już dobę od złożenia zamówienia do moich drzwi zapukał kurier i wręczył mi paczkę. W czarnym lekko matowym kartoniku znajdziemy strzykawkę z preparatem oraz instrukcję obsługi.  Do przeprowadzenia sesji wybielania potrzebne są szyny stomatologiczne lub nakładki termokurczliwe. Ja skorzystałam z tej drugiej opcji – nakładek Flexi Trays.

Jak wygląda wybielanie zębów z EXPERT38%

Kuracja może trwać od kilku do 12 dni – nie powinna przekraczać tego czasu. Jednego dnia możemy wybielić zęby tylko raz, a sesja nie powinna trwać dłużej niż 30 minut. Jeśli po pierwszym „zabiegu” nie odczuwamy dyskomfortu, proces możemy powtórzyć następnego dnia, jednak jeżeli zwiększy się nadwrażliwość zębów, zalecane jest zrobienie 1-2 dniowej przerwy, po której możemy wrócić do wybielania. Pamiętajcie, by przed przystąpieniem do wykonywania zabiegu wyleczyć zęby, w innym przypadku może to doprowadzić do ich uwrażliwienia lub znacznego pogorszenia ich stanu.

zestaw do wybielania Dr. Martin Schwarz EXPERT38% 

Jak wybielić zęby z EXPERT38%

Pierwszym krokiem jest przygotowanie nakładek. Wykonane są z termokurczliwego tworzywa co pozwoli na idealne dopasowanie ich do zębów. Gotujemy wodę i wlewamy ją do małego naczynia najlepiej do kubka, w którym zanurzymy jedną z nakładek na 3-5 sekund trzymając ją za uchwyty. Nie róbcie tego dłużej,ponieważ nakładki się stopią.
Wyciągamy z kubka i od razu umieszczamy ją na jednym z łuków zębowych, najlepiej docisnąć jest nakładkę z dwóch stron, aby jak najdokładniej przylegała i najlepiej „zapamiętała” kształt zgryzu. Silikon jest ciepły więc uważajcie na usta, aby nie doszło do poparzenia. Czynność powtarzamy z drugą nakładką. Po odpowiednim dopasowaniu obydwu nakładek możemy odciąć trzymadełka.

Przed każdym wybielaniem zębów należy dokładnie umyć zęby pastą, używaną na co dzień.

Kolejnym krokiem jest nałożenie preparatu do wcześniej przygotowanych nakładek. Pamiętajcie, by nie przesadzić z jego ilością, ponieważ może podrażnić dziąsła. Mówi się, że wystarczy nałożyć preparat jedynie w miejscach odpowiadającym przednim zębom (kłom i siekaczom), ja jednak wolę minimalną jego ilość nałożyć również na tylne zęby, ponieważ korzystam z takich preparatów nie tylko ze względu na efekt wybielenia, ale w głównej mierze zależy mi na usunięciu osadu i przebarwień powstałych na skutek spożywania przeze mnie hektolitrów mocnej herbaty i kawy. Żel ma gęstą konsystencję, co znacznie ułatwia odpowiednie rozłożenie go w nakładkach. Tak jak wspominałam wcześniej nie może być go zbyt dużo by nie podrażnił dziąseł, ani podniebienia,ale z drugiej strony nie może być go zbyt mało, ponieważ nie pokryje odpowiednio zębów. Ile więc go nakładać? Ciężko mi jednoznacznie powiedzieć, po prostu musicie znaleźć odpowiednią ilość metodą prób i błędów. Nakładki z żelem trzymamy na zębach przez ok. 30 minut. W tym czasie absolutnie nie pijemy, nie palimy, ograniczamy mówienie, aby nie wytwarzać zbędnej śliny. Ja w tym czasie zazwyczaj przeglądałam Instagrama, czytałam książkę lub oglądałam jakiś serial.

Po wspomnianym wcześniej czasie zdejmujemy nakładki i opłukujemy pod bieżącą wodą, następnie czyścimy szczoteczką do zębów,zarówno nakładki, jak i zęby.
Żel przechowujemy w lodówce.

zestaw do wybielania Dr. Martin Schwarz EXPERT38%

Jakie efekty dało wybielanie Dr. M.Schwarz

Nigdy nie mogłam pochwalić się śnieżno-białym uśmiechem, bo moje kości z natury mają odcień żółtawy. Często jestem z nich niezadowolona, a co za tym idzie, nie pokazywałam Wam zdjęć z szerokim uśmiechem, wstydziłam się odcienia moich zębów, choć wiem, że oznacza to, że kość jest znacznie mocniejsza i odporna na wszelkiego rodzaju urazy. Ilość spożywanej przeze mnie mocnej herbaty i kawy nie ułatwia sprawy. Oczywiście pasty wybielające to w moim przypadku jakiś żart i bubel. Przyznam się, że nie oczekiwałam po SystemieExpert 38% cudów. Okazało się, że jest jednym z najskuteczniejszych zestawów do wybielania zębów, jaki dotychczas miałam. Już po pierwszym użyciu zauważyłam delikatne rozjaśnienie lub chciałam zauważyć. 😉 Pomimo tego, że była ona odrobinę krótsza – bałam się nadmiernego uwrażliwienia zębów – nakładki z żelem trzymałam 20 minut.Systemu używałam codziennie przez 12 dni, a kolejne sesje trwały już zalecane 30 minut, ponieważ nie zauważyłam negatywnego wpływu na moje zęby. Miałam okazję porozmawiać ze specjalistą marki, który powiedział, że przy ciągłym stosowaniu efekt jest oczywiście najlepszy, jednak nie ma żadnego problemu by kurację stosować co dwa dni, wówczas musimy się liczyć z tym że efekt będzie odrobinę delikatniejszy. Zastanawiacie się pewnie czy stosując kurację zrezygnowałam w 100% z kawy i herbaty. Może Was rozczaruje, ale to nie jest możliwe, jedynie ograniczyłam ich ilość spożywanych napoi tego typu. Możliwe, że delikatnie pogorszyło to efekt jaki uzyskałam, jednak zadowala mnie on w pełni. Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała, że pasty czy polecane produkty„wybielające” okazywały się u mnie bublami, bez żadnych rezultatów. System Expert38% okazał się strzałem w dziesiątkę! Dla mnie największym plusem jest to,że kuracja pomogła mi usunąć wszystkie osady. Po kuracji ząbki nie stały się uwrażliwione, nie czuje też żadnego dyskomfortu podczas spożywani gorących czy zimnych płynów/posiłków.

Efekty przed i po Dr. Martin Schwarz EXPERT38%

Sama nie wierzę, w to, że pokazałam Wam zdjęcie moich zębów… Myślę, że to najlepsze potwierdzenie tego, że kuracja działa. Nigdy nie przeszkadzało mi to, że są one lekko krzywe, zawsze zmagałam się z ich kolorem… 

A teraz uśmiecham się sama do siebie i nie mogę przestać!
W tym miejscu mogę Wam śmiało polecić ten produkt, naprawdę warto zainwestować by móc cieszyć się bielszym uśmiechem, co na pewno wpłynie na Waszą pewność siebie.

Posts created 74

One thought on “Test i Recenzja kuracji wybielającej Dr. Martin Schwarz EXPERT 38%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top