TOP 5: Księgarni e - booków.

Pamiętasz wpis "Czemu warto kupić czytnik e-booków Kindle?" Znasz już moją opinię na ten temat. Tak jak wspominałam w tym artykule, nie popieram ściągania książek z chomika czy torrentów, a tak z innej bajki korzysta się z nich jeszcze? Gdzie kupować e-booki? Oczywiście w internecie. Dzisiaj podzielę się moimi ulubionymi księgarniami internetowymi oferującymi książki w formacie mobi.W każdej z poniżej przedstawionych księgarni można znaleźć pozycje z wielu wydawnictw, dział promocji czy darmowych książek. Fani audiobooków również znajdą coś dla siebie.

1. Woblink.  
Na pierwszym miejscu mój zdecydowany faworyt! Znajdziecie tutaj wiele pozycji, zarówno tych najnowszych, ale również stale uzupełniany asortyment książek sprzed kilku lat. Dodatkowo ogromnym plusem są częste promocje. Często kultowe pozycje można kupić za kilka, kilkanaście złotych.

2. Nexto.
Na samym początku mojej przygody z Kindle nie przepadałam za tą księgarnią. Nie odpowiadał mi jej wygląd i sposób wyszukiwania książek. Od kiedy przeszła przemianę stała się jedną z moich ulubionych. Strona jest przejrzysta, a filtrowanie działa bez zarzutu. 

3. Publio. 
Ta księgarnia jest ze mną od samego początku. To właśnie tutaj zrobiłam moje pierwsze ebookowe zakupy. Od tamtego czasu strona znacznie się się zmieniła na lepsze.

Tutaj zaglądam kiedy szukam niszowych pozycji.

5. Empik.  
Kiedy na rynku pojawia się jakaś nowość, a ja czuję że nie mogę/nie chcę czekać, by ją posiadać zaglądam właśnie do empiku.


Każda z tych księgarni jest inna. Tak jak wspomniałam moją ulubioną jest woblik, jej atutem jest program boomerang. Każde wydane 10 złotych wraca do nas w postaci kodu rabatowego, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Dodatkowo po zapisaniu się do newslettera otrzymujemy 50 złotych. Niestety są to kody po 10 złotych, nie ma jednak powodu, by dramatyzować, ponieważ w ten oto sposób możemy kupić książki za kilka lub kilkanaście złotych.

Mam nadzieję, że polubicie te strony, a szukanie upragnionej książki stanie się znacznie łatwiejsze.

Dręczy Cie jakieś pytanie dotyczące e – booków lub Kindle? Śmiało zadaj je w komentarzu a ja postaram się na nie odpowiedzieć.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.