Mobile Mix 09'17 czyli wrzesień w zdjęciach.

Na szczęście po sierpniowych burzach nastał spokój, nie mogę powiedzieć, że wyszło słońce, ale jest cicho i spokojnie. Bardzo dużo czasu poświęciłam, by się wyciszyć i uspokoić, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że udało się!Gdybym chciała tak jak zawsze opisywać poszczególne kolaże, byłoby to niezmiernie nudne. Nie pokazywałam gorszych dni, a przez to wszystkie zdjęcia mogłabym zamknąć w jednym zdaniu: "Tak sobie dogadzam"
Nie zmiennym elementem mojego Instagram, na który serdecznie zapraszam - klik, jest dobre jedzenie, ale jeżeli obserwujesz mnie od jakiegoś czasu na pewno już wiesz, że lubię dobrze zjeść.Nie wiem czy da się to dostrzec, ale postanowiłam odrobinę zmienić/rozszerzyć tematykę bloga. Teraz oprócz typowych recenzji, regularnie pojawiają się artykuły  dotyczące pielęgnacji, składników aktywnych w kosmetykach czy gadżetów. Co dziwne ich pisanie sprawia mi dużo więcej przyjemności niż suche recenzje. Mam nadzieję, że taka zmiana Ci odpowiada? Jeżeli jeszcze nie udało Ci się zapoznać z nowymi tekstami zapraszam:

Mały Lucky jest zemną cały czas, nawet teraz śpi na moich kolanach. To cudowne, że w sumie dziki kociak jest tak wdzięczny i łasy na pieszczoty. Kolejnym etapem poprawy humoru był zakup nowej farby do włosów i kolorów lakierów hybrydowych, no cóż niektórzy kupują ubrania a inni kosmetyki ;)

Październik będzie niesie ze sobą sporo zmian w moim życiu. Zdecydowałam się wybrać na studia, ale mam nadzieję, że nie odczujesz tego zbyt drastycznie w ilości artykułów.

Jak minął Twój wrzesień? 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.