Mobile mix 04'17 czyli kwiecień w zdjęciach.

Kwiecień był dużo spokojniejszy od marca, ale to wcale nie oznacza, że nie był pozytywny. Pozwolił mi się wyciszyć, co widać po ilości zdjęć, które udało mi się w tym okresie wrzucić na instagram.


Standardowo nie zabrakło czasu na dobre jedzenie czy kawę, ale w tym miesiącu był to właśnie okres wyciszenia. Praktycznie za każdym razem mogłam pozwolić sobie na kilka minut relaksu. Do tego stopnia, że zauważyłam pewną regularność, kiedy tylko robiłam sobie kawę małej Cleo zbierało się na pieszczoty.


Nie poszalałam z nowościami kosmetycznymi. Tusz do rzęs z Avene zgubiłam, zanim udało mi się zrobić mu zdjęcia do postu. Tak tak tylko ja jestem taka zdolna. Wbrew pozorom nie zdecydowałam się na zakup nowej paletki. Zoeva Naturally Yours chodzi za mną już od pewnego czasu, ale ilość sprzecznych opinii sprawiłam, że najpierw postanowiłam pożyczyć ją od mojej przyjaciółki.
Zdecydowanym odkryciem zarówno kwietnia jak i kilku ostatnich miesięcy jest masażer okolic oczu i ust od Dermofuture Precision, o którym opowadałam tutaj.


Kilka ostatnich dni sprawiło, że zaczęłam odliczać dni nie tylko do prawdziwej wiosny, ale i do upragnionego urlopu. To już za 51 dni!A jaki był Twój kwiecień?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.