Dermofuture Precision kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K czy czasem warto pocierpieć?

Gdybym w pielęgnacji cery miała wybrać tylko jedną witaminę, nie potrafiłabym tego zrobić, ze względu na to, że każda z nich jest nie tylko niezbędna, ale w większości przypadków doskonale się one uzupełniają. Jednym z najprostszych przykładów jest witamina K, która doskonale czuje się w towarzystwie Tokoferolu czyli witaminy E. Nie jednokrotnie wspominałam, że skóra mojej twarzy jest mieszana, tak jak tylko można najbardziej. Suche boki, tłustawa strefa T, a jakby tego było mało, całość jest bardzo płytko unaczyniona. Z tego powodu staram się jak najbardziej urozmaicić moja pielęgnację. Pod koniec lata C, jesienią i zimą A, a wczesną wiosną K i to właśnie na niej dzisiaj się skupię.
 

KURACJA USZCZELNIAJĄCA NACZYNKA Z WITAMINĄ K
1% WITAMINA K
WZMOCNIENIE NACZYNEK I REDUKCJA ZACZERWIENIENIA
WITAMINA K W STĘŻENIU 1% SZYBKO ŁAGODZI I ZMNIEJSZA NASILENIE ZACZERWIENIENIA SKÓRY ORAZ WIDOCZNOŚĆ ROZSZERZONYCH NACZYNEK

Kuracja z witaminą K zawiera unikalne składniki z intensywnymi właściwościami regenerującymi i kondycjonującymi skórę. Uszczelniają one ścianki naczynek krwionośnych, zapobiegając ich nadmiernemu rozszerzaniu oraz zmniejszając ich widoczność. Ze względu na dużą zawartość (1%) witaminy K, zostają szybko zredukowane zaczerwieniania i zasinienia Olej arganowy optymalnie odżywia, zwiększając jędrność i elastyczność naskórka.
DZIAŁANIE KURACJI:
• wzmacnia i uszczelnia osłabione ścianki naczyń
• zmniejsza widoczność naczynek krwionośnych
• zapobiega nadmiernemu rozszerzaniu naczynek
• stymuluje procesy naprawcze
• regeneruje podrażnienia
Sposób użycia: Nakładać wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasować. Po wchłonięciu się preparatu zastosować krem na noc. 


Właściwości witaminy K.

Umożliwia prawidłowe krzepnięcie krwi i gojenie się rozmaitych zmian związanych z pękaniem ciągłości naczyń krwionośnych. Poprawia koloryt skóry z poszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi, a także je uszczelnia. Dodatkowo wykazuje właściwości rozjaśniające zasinienia.


Czy warto cierpieć?

Klasyczne dla kuracji z DermoFuture Precision opakowanie z pipetą świetnie sprawdza się i w tym przypadku. Gęsta oleisto – żelowa konsystencja moim zdaniem w innej formie opakowania byłaby ciężka, a wręcz nie możliwa do okiełznania. Tutaj jedna czasami półtorej dozy spokojnie wystarcza na aplikację kosmetyku zarówno na twarz jak i dekolt.
Kosmetyku używam o dziwo zgodnie z zaleceniami producenta czyli na noc. Jego bogaty skład przepełniony jest różnymi olejami: rycynowym, z awokado, arganowym, którym towarzyszą wyciągi z arniki, owoców rokitnika, liści orzecha włoskiego oraz witaminy E i K. Na mojej buzi potrzebuje on sporo czasu, by wchłonąć się do zera, szczerze tylko kilka razy doczekałam wieczorem momentu, w którym bez obaw mogłabym nałożyć krem na noc. Myślę, że jest to tylko i wyłącznie wina złożoności mojej cery. Sądzę, ze u posiadaczek cer normalnych, suchych bądź bardzo suchych sprawdzi się idealnie, a nie okłamujmy się najwięcej zmian naczyniowych występuje właśnie na takich cerach. 
Kolejnym aspektem, który z całą pewnością związany jest z typem mojej skóry jest to że zdarza się delikatne zapychanie, ale tak jak poprzednio uważam, że w przypadku innych, dedykowanych cer serum będzie idealnie nawilżać i natłuszczać skórę. 


Jak już wspominałam w mojej pielęgnacji staram się skupić na każdym problemie, który mnie dotyka. Jednym z nich jest bardzo płytkie unaczynienie, co za tym idzie szybko się czerwienie, przy zmianach temperatur, a i nie brakuje mi pękających naczynek, najczęściej w okolicy nosa. Nie od dzisiaj wiadomo, że zarówno witamina K jak i wyciąg z arniki mają zbawienny wpływ na takie zmiany. Właśnie dlatego pomimo delikatnych właściwości komedogennych regularnie sięgałam po to serum. Już po około miesiącu zauważyłam znaczne zmniejszenie reaktywności cery, a co najważniejsze znacznie rzadziej pojawiały się mikrowylewy. Dodatkowo skóra podczas tej kuracji została bardzo dobrze odżywiona i nabrała blasku.

Świadczy to o bardzo dobrej jakości kosmetyku, oraz uzmysławia, że czasem warto się przemęczyć z kilkoma wypryskami dla uzyskania jak najlepszych efektów kuracji.


Twoją zmorą są naczynka? 


Mam dla Ciebie konkurs w którym nagrodą jest Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K DermoFuture Precision.


Co musisz zrobić, by mieć szansę na przygarnięcie tego serum?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: Najważniejszym krokiem w mojej pielęgnacji jest...? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Miło będzie mi jak:
Polubisz mnie na Facebooku: Rozmyślania Yasminelli - KLIK
Udostępnisz informację o konkursie na Facebooku.

Konkurs odbywa się zarówno na blogu w komentarzach pod tym postem jak  na Fanpage Rozmyślania Yasminelli.
Konkurs trwa od 23.05.2017 i będzie trwać do dnia 31.05.2017r. do godziny 24:00 czasu polskiego.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.