Mobile mix 03'17 czyli marzec w zdjęciach.

Niewiele, by brakowało, a przegapiłabym przygotowanie tego postu, a tak bardzo go lubicie. Myślę, że wpłynął na to mój urlop, który w całości poświęciłam rodzinie i przyjaciołom. Dodatkowo był to czas pełen pozytywnych emocji, udało mi się całkiem przypadkiem otworzyć przed sobą nowe – stare drzwi. Kto wie może za jakiś czas moje życie całkowicie się zmieni…


Zatrzymajmy się na chwile w tematyce typowo relaksacyjnej. Kiedyś uwielbiałam zdobić paznokcie, wiele rzeczy wpłynęło na to, że porzuciłam do zajęcie. Jednak ostatnio coś mnie tchnęło i w ten oto sposób po ponad półtora rocznej przerwie na moich pazurkach zagościła przesłodka Myszka Minnie.
Nic się nie zmieniło stale czytam jak szalona! W tym miesiącu co prawda przeczytałam tylko dwie pozycje, ale szczerze od początku tego roku przeczytałam już więcej książek niż w całym 2016. Jest różnica czyż nie?Dalej trwam w moim postanowieniu, by odżywiać się zdrowiej. Nie popadłam jednak w paranoje nie liczę każdej zjedzonej kalorii i nie zrezygnowałam w 100% z cukrów. Po prostu staram się wybierać rozsądnie, nie zagłuszając przy tym potrzeb mojego organizmu.


Standardowo nie zabrakło również nowości kosmetycznych. Od kilku miesięcy moje serce zdobywa marca Galenic, szczerze mówiąc na chwilę obecną nie pamiętam czy już opowiadałam o jakimś ich produkcie. Jeżeli nie na pewno w najbliższym czasie pojawi się kilka jak nie kilkanaście wpisów. Jest to marka bliźniacza Avene, Rene Furterer, Klorane i A-derma. Mam wrażenie, że nie potrafię być obiektywna, ponieważ większość produktów z koncernu Pierre Fabre szturmem podbija moją łazienkę. Czy to zachwyt czy rzeczywiście ich produkty są tak genialne? Jeszcze nie wiem.


Bardzo długo zastanawiałam się jak podsumować ten miesiąc. Szczerze mówiąc, a właściwie pisząc, nawet nie wiem... Każde kolejne 30 dni uświadamia mi jak wiele się zmieniło, zmieniło się na lepsze.

Mam nadzieję, że marzec przyniósł Wam tyle samo radości co mi. :)


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.