Zapach lata z początkiem zimy od DermoFuture Precision Spa Sun Yellow.

Zarówno jesień jak i zima mogłyby dla mnie nie istnieć, jak tylko temperatura spada poniżej 20 stopni, czuję jak ucieka ze mnie życie. Od lat w tym okresie szukam sposobów, by choć przez chwilę poczuć wiosnę lub lato. Nie ograniczam się tylko do mrożonych owoców czy oglądania zdjęć pięknych plaż, staram się też otaczać iście letnimi zapachami. Ostatnio to zadanie ułatwiły mi kosmetyki z Dermofuture Precision o słonecznym aromacie melona i papai.


Zestaw Natural Spa Sun Yellow z ekstraktami z melona i papaiNawilżający żel pod prysznic Nawilżający żel pod prysznic z nawilżającymi mikrokapsułkami, pozostawiający uczucie gładkiej skóry. Ekstrakt z papai i melona działa nawilżająco, wspomaga mikrokrążenie krwi. Pozwól, by rozpieszczający żel otoczył Twoją skórę miękką pianą i zapachem OWOCÓW MELONA i PAPAI. Wartość pH odpowiednia dla skóry – tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
Pojemność: 300 ml
Nawilżające masło do ciałaZawarte w produkcie ekstrakty z owoców melona posiadają dobroczynne właściwości odżywcze i nawilżające skórę. Ekstrakt z papai także działa nawilżająco, wspomaga mikrokrążenie krwi. Nadają skórze miękkości i delikatności. Dzięki zawartości karotenu, który wspomaga produkcję witaminy A, staje się ona dogłębnie odżywiona. Masło do ciała zapewnia optymalną pielęgnację skóry dzięki mikrokapsułkom z witaminami, które pod wpływem ciepła rozpuszczają się i doskonale wchłaniają w skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką.
Pojemność: 200 ml

Zacznijmy od żelu pod prysznic. W prostej zakręcanej butelce znajduje się bardzo gęsty żel, który na szczęście dość ładnie ścieka ze ścianek, dzięki czemu jego wydobycie jest proste. Dodatkowo taka konsystencja sprawia, że jest on bardzo wydajny i przyjemny w użyciu, ponieważ nie ucieka z dłoni ani gąbki, a powstała piana jest bardzo delikatna czyli taka jaką lubię najbardziej. 
Zatopione w nim nawilżające mikrokapsułki sprawiają, że skóra po prysznicu nie jest przesuszona ani ściągnięta.Idealnym uzupełnieniem słonecznej przygody jest lekkie masło do ciała o tej samej nucie zapachowej, wydaje mi się że jest ona odrobinę bardziej intensywna niż w przypadku żelu, ale kto wie może to tylko moje złudzenie.


Lekka jak na masło formuła z takimi samymi mikrokapsułkami łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Przy regularnym stosowaniu zauważalna jest poprawa jej jakości, staje się miękka, bardziej elastyczna, a co najważniejsze dobrze nawilżona.


Nie jednokrotnie zmagałam się z tym że zapach żelu pod prysznic i balsamu do ciała gryzły się ze sobą, a wszystko ze względu na to, że zapachy bardzo dobrze trzymają się mojej skóry. Tutaj ten problem nie istnieje, a co najlepsze aromat nie jest bardzo trwały, dzięki czemu spokojnie mogę użyć ulubionych perfum.

Pokochałam ten duet nie tylko za wspaniały letni zapach, ale i za doskonałe działanie, jednak jeżeli nie jesteś fanem takich kompozycji zapachowych na stronie DermoFuture Precision znajdziesz też:
_____________________________________
Żródło: http://tenex24.pl/295,zestaw-natural-spa-sun-yellow-z-ekstraktami-z-melona-i-papai.html

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.