Pomysły na prezenty świąteczne 2016.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Co roku wszyscy zastanawiamy się, jakie prezenty sprawić najbliższym. Jeżeli mam być szczera zawsze jest to dla mnie nie lada wyzwanie. Uwielbiam dawać, ale znalezienie idealnego podarunku zajmuje mi dużo czasu. Tym razem postanowiłam zabrać się za poszukiwania znacznie wcześniej, dzięki czemu na dzień dzisiejszy mam już wszystkie prezenty.


Jak zwykle bardzo długo zastanawiałam się nad tym długo. Wszystko się zmieniło, kiedy przypomniałam sobie zdanie które kiedyś, gdzieś przeczytałam „...żeby dobrze trafić z prezentem warto wejść na chwilę w świat osoby obdarowywanej.” Od tej chwili poszło jak spłatka, a ja postanowiłam podzielić się moimi pomysłami:

DLA NIEJ

Biżuteria - myślę, że każda kobieta lubi otrzymywać ją od swoich najbliższych. Nie dość, że ma ładną ozdobę to może mieć przy sobie coś co kojarzy się jej z daną osobą. Z reguły stawiam na delikatne, (często) spersonalizowane wzory.


Ubrania i dodatki – tutaj zasada jest dokładnie taka sama. Kobiety są sentymentalne! Znalezienie czegoś wcale nie jest trudne, wystarczy zastanowić się nad tym w jakim stylu ubiera się dana osoba, i zerknąć na metkę.


Książki i płyty – tutaj wybór też jest prosty, wystarczy pójść tropem zainteresowań. Pozycji jest tak wiele, że znalezienie czegoś idealnego wbrew pozorom jest naprawdę łatwe.


Voucher na masaż lub do spa – w dzisiejszym świecie, każda chwila relaksu jest bezcenna.


Zestawy kosmetyków – już kiedyś pisałam, że nie uważam tego za pójście na łatwiznę, o ile dobierzemy odpowiednie produkty pod względem potrzeb jak i upodobań zapachowych.DLA NIEGO

Gry planszowe/komputerowe – tak jak w przypadku książek wystarczy się zastanowić co woli dana osoba. Rozrywkę w gronie znajomych czy solo. Szukając odpowiedniej opcji warto być odrobinę egoistycznym i wybrać taką grę w którą sami będziemy grać z przyjemnością.

Ubrania i dodatki nie wiem skąd wziął się mit, że mężczyźni nie lubią gdy ich kobiety kupują im ubrania. Wiele razy słyszałam rozmowy panów, że panie mają lepszy gust i poczucie estetyki, więc drogie panie koniec z wymówkami! Tylko darujcie sobie 100 parę skarpetek.

Gadżety nawiązujące do hobby – interesuje się fotografią? Kubek termiczny w kształcie obiektywu lub blenda jeżeli tak owej nie posiada na pewno będą trafne. A może interesuje się militariami. Wtedy warto zastanowić się nad przejażdżką czołgiem, wycieczkę na strzelnicę lub udziałem w milisimie. Nie trafiłam nic nie szkodzi, chciałam tylko pokazać, że wcale nie trzeba daleko szukać.


Fan rozrywek ekstremalnych – jeżeli tak świetnym pomysłem będzie skok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym lub kurs jazdy rajdowej.


Jak widzisz, znalezienie idealnego prezentu wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Sama się o tym przekonałam „wchodząc na chwilę w świat konkretnej osoby”. Mam nadzieję, że udało mi się Cię zainspirować.

Na jakie prezenty postawisz w tym roku?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.