Moc kwasu hialuronowego z DermoFuture Precision.

Nie od dziś wiadomo, że kwas hialuronowy ma zbawienny wpływ na skórę człowieka. Wykorzystywany jest nie tylko w gabinetach medycyny estetycznej jako jeden z najbezpieczniejszych wypełniaczy, a to ze względu na to że występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Ma również szerokie zastosowanie w kosmetykach do pielęgnacji zarówno ciała jak i twarzy. Jego największą zaletą są właściwości hydrofilowe – czyli wiążące wodę. Oprócz tego często wykorzystywany jest mówiąc kolokwialnie jako przewodnik, ponieważ ułatwia wchłanianie się innych substancji w głąb skóry.


„Zastrzyk serum z kwasem hialuronowym to kompleks aktywnych składników spektakularnie działających, wygładzających, uelastyczniających i nawilżających.Kwas hialuronowy wpływa korzystnie na stopień nawilżenia, poprawia kondycję suchej skóry. Wiążąc wodę w naskórku, wygładza, a także chroni przed wysuszeniem, nawilża i spłyca zmarszczki. Gliceryna w naturalny sposób osłania skórę, przenikając do przestrzeni międzykomórkowych, łagodzi i skutecznie nawilża przesuszoną skórę ze skłonnościami do pierzchnięcia. Wygładza, poprawia elastyczność, reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka. Działanie gliceryny jest długotrwałe. Penetruje głębsze partie warstwy rogowej naskórka i pozostaje tam, regulując wilgotność przez około dobę. Easyliance – anti-aging składnik pochodzenia naturalnego – napinacz skóry, który chowa się i napina skórę, co prowadzi do natychmiastowego spłycenia zmarszczek. Ekstrakt z winogron – zawarte w nim bioflawonoidy przyspieszają wchłanianie przez skórę substancji czynnych. Badania naukowe udowadniają, że ekstrakt ten charakteryzuje się silnym działaniem przeciwutleniającym. Ekstrakty wykazują działanie spowalniające procesy starzenia egzogennego skóry, spowodowane np. promieniowaniem UV lub dymem papierosowym. Wykazuje również działanie przeciwzapalne oraz ściągające. Poprawia miękkość, blask, gładkość, teksturę skóry oraz zmniejszenie się drobnych zmarszczek. Kolagen i elastyna to podstawowe białka tkanki łącznej skóry. Kolagen utrzymuje odpowiednią wilgotność skóry, elastyna nadaje skórze sprężystość i elastyczność.
Efekty widoczne po pierwszym zastosowaniu.
Sposób użycia: Jako zabieg liftingujący i wygładzający stosować 2 razy dziennie przez 7 dni na skórę całej twarzy. Po tygodniowej kuracji zaleca się minimum dwutygodniową przerwę.
Można stosować z kuracją do mezoterapii z mezorollerem.
Pojemność: 20 ml”


Butelka z ciemnego szkła z pipetą jest idealna zarówno do przechowywania produktów z kwasem hialuronowym jak i ich aplikacji - jedna miarka wystarczy na jedno użycie. Pół żelowa konsystencja błyskawicznie się wchłania pozostawiając na skórze ledwie wyczuwalny film, który potęguje efekt napięcia. 
Najbardziej lubię go używać na noc, pod krem, ponieważ zwiększa się nie tylko poziom nawilżenia, ale również działanie użytego na nie kosmetyku. Nie zależnie od tego z czym bym je połączyła efekty zawsze są świetne. Skóra jest nawilżona, elastyczna i pełna blasku. Nie używam go codziennie, staram się robić to co 2 – 3 dni. Nie zależy mi na liftingu, a na mocnym nawilżeniu skóry. Nie zauważyłam, żadnych negatywnych konsekwencji jego używania, a nawet pomógł mi w leczeniu zmian, które pojawiły się na skutek alergii.

Myślę, że będzie to świetny prezent z okazji urodzin czy zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, tym bardziej, że na stronie DermoFuture, można zakupić zestaw z tym czy innymi ciekawymi produktami.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.