Żegnajcie oznaki nieprzespanej nocy! Intensywnie wygładzający eliksir pod oczy DermoFuture Precision.

Cudowne kosmetyki czy takie w ogóle istnieją? Co raz częściej przekonuje się o tym, że tak! Wystarczy tylko dobrze poszukać! Jakiś czas temu razem z mamą napisałyśmy recenzję Intensywnego wypełniacza zmarszczek z DermoFuture Precision, którego używa z powodzeniem do dnia dzisiejszego. O ile mnie pamięć nie myli jest w trakcie drugiego, a może trzeciego opakowania. Niedawno rodzina kosmetyków w opakowaniach w kształcie strzykawek powiększyła się o intensywnie wygładzający eliksir pod oczy.


INTENSYWNY ELIKSIR wyrównuje poziom nawilżenia skóry oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Produkt niweluje sińce i przebarwienia pod oczami, wzmacnia naczynia krwionośne i zwiększa elastyczność skóry. Cienie pod oczami natychmiast stają się mniej intensywne, a skóra wokół oczu widocznie bardziej rozświetlona. Składniki aktywne, takie jak ekstrakty z kawioru, silnie oddziałują na regenerację, odbudowę i powstrzymanie procesów starzenia się skóry wokół oczu. Ekstrakty z jedwabiu pobudzają produkcję kwasu hialuronowego, substancji naturalnie obecnej w organizmie, niezbędnej do tego, by skóra mogła pozostać zdrowa, sprężysta i idealnie nawilżona. 

Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. Naszej szczególnej uwagi wymaga wtedy zwłaszcza wrażliwa skóra okolic oczu, jest ona bowiem cienka, praktycznie najcieńsza na całej twarzy, bardziej wrażliwa i bardziej podatna na alergie niż skóra w innych częściach ciała. Produkty przemiany materii nie przepływają do naczyń chłonnych, lecz gromadzą się w gąbczastej strukturze tkanki łącznej, tworząc tzw. worki pod oczami. Podczas mrugania czy też mrużenia oczu skóra jest praktycznie w ciągłym ruchu. Wszystko to przyczynia się do powstawania zmarszczek mimicznych, czasami określanych mianem „kurzych łapek”. 

Zwalcz objawy przedwczesnego starzenia się skóry wokół oczu, rozświetl swoje spojrzenie ELIKSIREM o działaniu odmładzającym i rozjaśniającym okolice oczu 

Już po 28 dniach stosowania widoczność cieni pod oczami wygląda na zmniejszoną, a linie, drobne zmarszczki i oznaki zmęczenia w okolicy oczu na zredukowane. 

Sposób użycia: Rano i wieczorem nanieść niewielką ilość preparatu w okolice oczu, wklepać eliksir, wykonując delikatny masaż.”


Zawartość strzykawki jest lekiem na całe zło po nieprzespanej nocy, kiedy to zmarszczki są bardziej widoczne, oczy mocniej podkrążone, a spojrzenie zmęczone. Dzieje się tak dzięki zawartości ekstraktów z jedwabiu i kawioru oraz olei z bawełny, słodkich migdałów i orzechów makadamia. 
Kosmetyk ma lekką kremową konsystencję z dużą zawartością mici czyli pigmentu rozświetlającego w formie mikro pyłku, który daje bardzo subtelny efekt. Dzięki temu spojrzenie sprawia wrażenie wypoczętego, a zasinienie stają się mniej widoczne. 
Aplikacja jest bardzo higieniczna dzięki formie opakowania, niestety podczas wyciskania trzeba być bardzo uważnym, ponieważ już po lekkim naciśnięciu tłoku wydobywa się ilość produktu odpowiednia do posmarowania okolic pod obydwoma oczami. Chwilę po aplikacji na skórze odczuwalne jest lekkie mrowienie, a po kilku minutach zmarszczki mimiczne są wygładzone, nie oznacza to że znikają na stałe, bo takie cuda to tylko z pomocą medycyny estetycznej. Aczkolwiek kto wie, producent zapewnia nas że po 28 dniowej kuracji efekt będzie utrwalony.


Właściwości nawilżające są dobre, ale mogłyby być lepsze, po całym dniu pracy przed komputerem, czy w klimatyzowanym pomieszczeniu da się odczuć ściągnięcie skóry. Nie jest to jednak powód przez który skreślam to cudeńko, ponieważ jego zadaniem jest wygładzenie. Tutaj sprawdza się idealnie.
Zapomniałam wspomnieć o konsystencji jest lekka jakby żelowa, co  za tym idzie trzeba pamiętać, by nakładać go bardzo cienką warstwą w innym przypadku może powstać mleczna skorupka, zbliżona do zaschniętego białka kurzego.

Reasumując uważam, że jest to kosmetyki warty uwagi, posiadania w kosmetyczce na specjalne okazje, gdy zależy nam na wypoczętym spojrzeniu.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.