MobileMix 08'16 czyli sierpień w zdjęciach.

Sierpień był niezwykły! 
Pełen niespodziewanych zwrotów akcji i spontanicznych decyzji. Niestety był mało fotogeniczny, wiele rzeczy działo się tak szybko, że nawet nie zdążyłam pomyśleć o wyjęciu aparatu czy telefonu.


Od samego początku wszystko kręciło się wokół wyjazdu do Wrocławia, o którym opowiem dokładniej w następnym poście. Były to cudowne 3 dni, które pozwoliły naładować mi akumulatory i podejść do pewnych spraw z dystansem.


Plan wyjazdu był prosty, pakowanie, zwiedzanie, koncert Rammstein, jeszcze raz zwiedzanie i powrót do Warszawy. Nie było czasu na nudę, ani na zbędne rozmyślania. ;)


Jedzenie... jeden z ważniejszych aspektów mojego życia uwielbiam jeść i mam to szczęście, że nie tyje, więc jem wszystko na co tylko mam ochotę, ale zawsze staram się zachować zdrowy rozsądek.


Nie zależnie od tego jak bardzo pędzi moje życie zawsze staram się znaleźć chodź chwilę dla siebie. Bez odpoczynku czy relaksu, można zwariować. Nie zawsze udaje mi się to codziennie, ale bardzo cenie sobie możliwość pójścia na spacer do parku czy lasu, ostatnio wróciłam też do czytania książek. Co możecie polecić?


Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Ostatnio wspominałam o zmianach w życiu, po tych burzliwych wydarzeniach postanowiłam również odświeżyć wygląd bloga. Postawiłam na minimalizm, który mi na swój sposób kojarzy mi się ze spokojem, wyciszeniem.
Sierpień uzmysłowił mi, że nie ma powodu by bać się zmian, nieznanego, zawsze warto podjąć ryzyko. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Tak właśnie jest ze mną!
Nie dotyczy to tylko rzeczy, wyjazdów, inwestycji, ale również ludzi. Każdy zasługuje na zrozumienie, na drugą szansę (ale już nie na 10!). Dzięki temu zmieniły się moje relacje z Mamą oczywiście na lepsze! Dzięki temu nie tylko spędzamy razem czas, ale też aktywnie uczestniczymy w spełnianiu swoich marzeń. Na zdjęciu moja Mama spełniła  jedno z nich - zrobiła sobie tatuaż.
Takie chwile warto utrwalać nie tylko na zdjęciu, ale również w sercu.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.