Manicure Hybrydowy: Semilac 097 Indian Roses + dwa sposoby aplikacji syrenki Indigo.

Zeszło roczne trendy w stylizacji paznokci jednoznacznie wskazywały na neony. W tym roku jest podobnie, aczkolwiek o podium walczą również pastele, w stronę których się skłaniam. Nie zawsze jednak sięga po czyste, jasne, pastelowe odcienie, ostatnio upodobałam sobie lekko przybrudzone kolory i o takich będę wam opowiadać w najbliższym czasie. Jednym z moich ostatnich ulubieńców jest Semilac Indian Roses 097.


Moim zdaniem jest to bardzo nie typowy kolor, z jednej strony neutralny różo – beż, a z drugiej strony jeden z niewielu odcieni, który moim zdaniem koresponduje ze swoją nazwą. Nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z Pocahontas. Pełne krycie dają standardowo dwie cienkie warstwy. Konsystencja niczym nie odbiega od pozostałych lakierów Semilac. Zdejmowanie również nie sprawia problemów po dokładnym spiłowaniu top coat'u wystarczy 5 minut w sreberkach z acetonem. Jakie inne odcienie hybryd są przybrudzonymi pastelami? (nie koniecznie z Semilac).


CIEKAWOSTKA!

Na pewno znacie klasyczną metodę aplikacji słynnego pyłku z Indigo, ale czy wiecie, że istnieje też inny sposób dający efekt zamrożonych paznokci? Jeżeli jesteście ciekawi jak poprawnie nałożyć syrenkę obiema metodami koniecznie obejrzyjcie ten filmik.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.