MobileMix 05'16 czyli maj w zdjęciach.

Ah ten maj... Przeleciał mi przez palce, wydawać by się mógł najzwyczajniej w świecie nudny, na szczęście to tylko pozory, ponieważ obfitował on w kilka ciekawych wydarzeń. Niestety nie wszystkie udało mi się sfotografować.


Dzięki uczestnictwu w konferencji Meet Beauty udało mi się załapać na szkolenie z manicure hybrydowego pod skrzydłami polskiej marki Indigo. Oprócz kilku cennych wskazówek jakie przekazała mi Agatka - instruktorka, poznałam kilka przesympatycznych dziewczyn.
Maj był również miesiącem pełnym pracy, co bardzo ułatwiła mi reanimacja laptopa, wiecie jak jest po kilku godzinach przed komputerem stacjonarnym człowiek marzy o zmianie pozycji.


Jak już jesteśmy przy temacie zmian i powrotów muszę wspomnieć o dwóch największych. Zabrałam się za reanimację mojego kanału na Youtube, na razie jest tam tylko jeden filmik, ale spokojnie mam głowę pełną pomysłów. Jedną z lepszych decyzji w minionym miesiącu był powrót do korzystania ze szkieł kontaktowych. Po 6 latach przerwy miałam pewne obawy, ale o nich opowiem przy okazji osobnego wpisu.
Czy torebka ze zdjęcia jest różowa? Według sklepu internetowego Deichmann owszem. :)


W maju mój Instagram był pełen zdjęć pysznego jedzenia, przyczyniło się do tego kilka dni wolnego, oraz okazje do świętowania. Zresztą osoby z mojego otoczenia wiedzą, że jedną z rzeczy, która zawsze sprawi mi radość są smakołyki.


Zapomniałabym wspomnieć, że próbuję okiełznać sztukę robienia sobie selfie, a razem z nim w kolażu znalazły się dwa zdjęcie otaczającego mnie świata - piękny zachód słońca wprost z mojego balkonu, oraz młode zielone listki zaraz po deszczu. Nie wiem czemu je sfotografowałam, po prostu mnie urzekły.


Jak minął Wasz maj? Co  nim przeważało?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.