Witajcie piękne włosy! Kuracja przyśpieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów z DermoFuture.

Za każdym razem kiedy piszę post o pielęgnacji włosów zaznaczam, że stale prowadzę walkę o poprawę ich kondycji. Od samego początku szukałam produktu, który je wzmocni i zmniejszy wypadanie. Udało się! W moje ręce trafiła kuracja przyśpieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów z DermoFuture.
„STOSOWANA REGULARNIE PRZYSPIESZA WZROST I ZAPOBIEGA WYPADANIU WŁOSÓW Z kompleksem rapidity NEW-5His przyspieszającym wzrost włosa PRZYSPIESZA WZROST WŁOSÓW, POBUDZA PRACĘ CEBULEK WŁOSOWYCH. Kuracja przeciw wypadaniu włosów DF5 women to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione. -odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost
-sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość
-skutecznie hamuje wypadanie włosów
-dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza
-dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu. „ 
Początkowo podchodziłam do niej bardzo, ale to bardzo sceptycznie. Wcześniej używałam różnych suplementów, wcierek i innych cudów. Niestety wszystkie działały tylko i wyłącznie podczas regularnego stosowania, po zakończeniu kuracji wszystko wracało do stanu wyjściowego. Tym razem jest inaczej, ale o tym za chwilę. 
W moim odczuciu 30ml buteleczka wystarczy na 2 miesięczną kurację. Atomizer działa bez zarzutu jednak trzeba dojść do wprawy w jego używaniu. Preparatu używałam co 2-3 dni, a to dlatego, że przyspiesza on przetłuszczanie się włosów. Jak go stosuje? Dziele włosy na 4-5 sekcji wzdłuż głowy i każdy przedziałek spsikuje raz od czubka, pochylając się lekko do przodu. Czekam, aż płyn spłynie do czoła i dokładnie wmasowuje go w skórę głowy. Producent zaznacza, by po aplikacji nie myć włosów przez minimum cztery godziny, osobiście zawsze zostawiam preparat na całą noc. Po użyciu pojawia się lekkie mrowienie skóry. Początkowo obawiałam się czy nie wywoła on podrażnienia? 
Ponieważ wysoko w składzie znajdziemy alkohol i kilka konserwantów:
"Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Arginine, Butylene Glycol, PPG - 26 - Buteth - 26, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide - 1, Centella Asiatica Extract, Lactic Acid, Glycine Soya Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol."
Moje wątpliwości zostały szybko rozwiane, kiedy zauważyłam, że przestała mi się łuszczyć skóra, wskazuje to na to że została nawilżona.


Pierwsze efekty zauważyłam po około 2 tygodniach stosowania. Na szczotce oraz w odpływie prysznica zostawało znacznie mniej włosów. Po miesiącu dostrzegłam burzę baby hair co potwierdziła pani trycholog podczas badania z wykorzystaniem mikrokamery. Po tym czasie postanowiłam zrobić przerwę w kuracji, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu włosy nie zaczęły bardziej wypadać, a maluchy powolutku sobie rosną. 

Reasumując jeżeli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów i wiesz, że nie jest to związane z żadnymi zmianami chorobowymi w organizmie to będzie kuracja idealna dla Ciebie.

______________________
Źródło: http://www.dermofuture.pl/pl/w%C5%82osy/women/92-kuracja-przy%C5%9Bpieszaj%C4%85ca-wzrost-i-zapobiegaj%C4%85ca-wypadaniu-w%C5%82os%C3%B3w.html

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.