MobileMix 03'16 czyli marzec w zdjęciach.

Jaki był marzec? Pełen niespodzianek i skrajnych emocji.

Od kilku ładnych lat marzec jest jednym z najważniejszych dla mnie miesięcy w całym roku. Dokładnie 7 lat temu, 17 marca razem z moim mężczyzną zaczęliśmy razem, ramie w ramie kroczyć przez życie. W tym roku świętowaliśmy we włoskiej, małej knajpce. Tym razem prezent mocno mnie zaskoczył, Calvin Klein Secret Obsession  początkowo bałam się tego zapachu wydawał mi się zbyt cięzki. Dopiero kiedy nuty zapachowe spotkały się z moją skórą stał się niezwykle kobiecy, otulający i zmysłowy.

Znasz mnie na tyle dobrze, że wiesz, że miesiąc bez dobrego jedzenia, słodkości i kawy to miesiąc stracony!

Marzec zawsze jest miesiącem nowości kosmetycznym. Tym razem miałam okazję uczestniczyć w konferencjach marek: Clarena, Le Petit Marseiliais i Avene. Dotarły do mnie również nowe wersje zapachowe żeli pod prysznic Fa. Z czasem zabiorę Cie, na każdy z tych eventów. Fotorelacja z pierwszego już się pojawiła./klik!

Największe zaskoczenie miesiąca, no cóż ekstrakcja zęba. Wcale nie oznacza to, że mam problemy ze zdrowiem moich kłów. Przyczyną tej przygody jest fakt, że brakuje mi miejsca na najmądrzejsze z nich. ;)
Nie zapomniałam zrobić zdjęcia mojej ślicznej Cleo!
W moje rączki trafił również dzbanek do filtrowania wody Dafi. Ku mojemu zaskoczeniu to na prawdę działa! Faktycznie pije więcej wody!Od kilku dni w Warszawie gości prawdziwa wiosna. Jak ja na nią czekałam!


Jak minął Twój marzec?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.