NEW IN: Essence Lipliner 06 Satin Mauve & L'oreal Rouge Caresse 101 Tempting Lilac.| Zestaw idealny na dzień.

Miłość kwitnie, a kolekcja się powiększa! Miesiąc temu pisałam o moim nowym odkryciu, o pomadce L'oreal Rouge Caresse w odcieniu 203 Rock'n' Mauve. Podczas ostatniej wizyty w Drogerii Natura okazało się że promocja na te szminki wciąż trwa, nie mogłam sobie odmówić kolejnej sztuki!


Tym razem zdecydowałam się na coś zupełnie innego - 101 Tempting Lilac to dla mnie idealny zamiennik dziennego błyszczyku. Delikatny różowy odcień o chodnych pod tonach sprawia, że buzia od razu nabiera blasku.
Wszystkie właściwości są identyczne jak w przypadku ciemniejszej siostry, dlatego też pozwolę sobie zacytować fragment tamtego wpisu: 
"POCAŁUNEK KOLORU NA TWOICH USTACH
Zmysłowy kolor w nowej odsłonie: 1. Niezwykłe doznanie, lekka jak powietrze, bez nadmiaru; 2. Zmysłowa aplikacja, miękka, kremowa konsystencja; 3. Nieprawdopodobnie świeże, pełne blasku koloru."
„Powyższy cytat idealnie opisuje konsystencje tej pomadki jest ona niezwykle lekka i kremowa jednocześnie dzięki czemu jest niczym niewyczuwalne masełko do ust. Nie zauważyłam, żadnego negatywnego wpływu na kondycję ust...”


W koszyku znalazła się również kolejna konturówka z Essence, tym razem w odcieniu 06 Satin Mauve. Tutaj jakość również niczym nie odbiega od posiadanych już prze zemnie kolorów. Oba możeszzobaczyć tutaj klik. Tak jak w przypadku Honey Berry, Satin Mauve ma tendencję do wysuszania ust, ale tak jak już kiedyś pisałam albo kosmetyk do ust jest trwały, albo nawilżający. Tę wersję kolorystyczną chciałam kupić już dawno, jednak dopiero kiedy zobaczyłam połączenie z Tempting Lilac podjęłam decyzję, moim zdaniem jest to duet idealny na dzień, z jednej strony możemy osiągnąć lekki i świeży efekt, a z drugiej mamy do dyspozycji ciemniejszą wersję, ale wciąż idealną do dziennego makijażu. 

Moja miłość do tych produktów jest tak wielka, że w torebce zawsze mam 3 produkty do ust: dwie pomadki L'oreal Caresse i konturówkę z Essence. Zdarza się że używam ich na przemiennie, co pozwala mi na szybką zmianę wyglądu w zależności od sytuacji w jakiej się znajduje.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.