Fotorelacja ze spotkania z marką Clarena.

Kto z nas nie lubi nowości? Ja je uwielbiam! Z tego powodu z wielką przyjemnością wzięłam udział w konferencji marki Clarena.


Pod czas spotkania mogliśmy nie tylko poznać nowe produkty, ale również podejrzeć w jaki sposób powstaje jeden z kremów. Najpierw kilka słów o świeżnkach marki: Snail Mucin Cream - wielozadaniowy krem wykorzystujące właściwości śluzu szczęśliwego ślimaka oraz O2XY INFUSION LINE - nową linię kosmetyków zwiększających dotlenienie skóry.


SNAIL MUCIN CREAM, nowy krem marki Clarena zawiera śluz ślimaka Poly-Helixan®PF o działaniu przyspieszającym gojenie
i regenerację uszkodzonego naskórka. Z tego względu znajduje on zastosowanie w przypadku łagodzenia i eliminacji wielu problemów skórnych. Krem jest odpowiedni do pielęgnacji każdej cery, szczególnie tej problematycznej. Dzięki zawartości AHA oraz naturalnych antybiotyków zawartych w Poly-Helixan®PF, kosmetyk wspomaga walkę z trądzikiem, jednocześnie redukując widoczność blizn potrądzikowych. Poza tym, ze względu na zawarte w nim przeciwutleniacze i mukopolisacharydy, jest pożądany również w pielęgnacji skóry dojrzałej. Z kolei jego działanie nawilżające i łagodzące podrażnienia przyniesie ukojenie skórze suchej i wrażliwej. 

Cena: 89,00 ZŁ 
Pojemność: 50 ML

Sztandarowym produktem linii jest O2xylogic Cream, dotleniający krem z aktywnym tlenem o lekkiej konsystencji musu, na którego powierzchni można zaobserwować delikatne bąbelki wywołane obecnością O2. Dzięki składnikom aktywnym, kosmetyk usprawnia oddychanie komórkowe i spowalnia procesy starzenia. SepitonicTM poprawia natlenienie komórek skóry, dzięki czemu naskórek ulega wygładzeniu, istniejące zmarszczki są wyraźnie spłycone,
a tworzenie się nowych jest zahamowane. Z kolei RiboxylTM stymuluje metabolizm ATP i tlenu oraz detoksykuje i uelastycznia skórę. Lekka konsystencja kremu sprawia, że szybko się wchłania i pozostawia na skórze aksamitne wykończenie – jest promienna i wypoczęta.

Cena: 120 ZŁ
Pojemność: 50 ML3-PHASE O2XYLOGIC SERUM 
Serum trójfazowe będące połączeniem składników o działaniu dotleniającym, nawilżającym i antyoksydacyjnym. 
I FAZA, w której zawarty jest SepitonicTM, stymuluje oddychanie komórkowe i zwiększa natychmiastową dostępność tlenu, tym samym poprawiając natlenienie skóry. 
II FAZA, zawierająca Pentavitin®, intensywnie i długotrwale nawilża, redukuje suchość
i podrażnienia. 
III FAZA jest bogata w witaminę E, działającą przeciwrodnikowo i odmładzająco. 
Dzięki połączeniu potrójnego działania aktywnego serum, skóra staje się miękka i gładka oraz nabiera młodzieńczego blasku. 

Cena: 120 ZŁ 
Pojemność: 30 ML 


W trakcie prezentacji produktów, na naszych oczach powstawał inny krem z serii Poison Line 60 Seconds Snake Cream.Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze, a to wszystko dzięki przesympatycznym Paniom z Clareny, a także doborowemu towarzystwu.

***

Jeżeli zaciekawił Cie, któryś z tych produktów uzbrój się w cierpliwość, ponieważ za jakiś czas pojawi się recenzja pierwszego z nich.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.