NEW IN: L'oreal Rouge Caresse 203 Rock'n' Mauve.

Ostatnio chyba oszalałam! Kilka dni temu, no może kilkanaście kupiłam w Drogerii Natura na prawie 50% promocji, kolejny produkt do ust. Tym razem skusiłam się na pierwszą w mojej kolekcji szminkę z L'oreal Rouge Caresse. Miałam zamiar zakupić lekki codzienny kolor, jednak kiedy zobaczyłam 203 Rock'n' Mauve, nie mogłam się mu oprzeć.


W ten oto sposób w moich rękach znalazł się kolejny ciemny odcień. Z tą różnicą, że jako jeden z niewielu pozwala na stopniowanie swojego krycia i intensywności. Pierwsza warstwa daje efekt zbliżony do błyszczykowego. Gdzie jest magia? Już mówię, jeżeli pozwolimy pierwszej warstwie na spokojnie wyschnąć, trwa to około 20 minut, to druga sprawia, że kolor kryje w 100%, a po wyschnięciu staje się całkiem trwały, nie odbija się na kubkach czy policzku ukochanego. Nie znaczy to jednak, że spełnia moje oczekiwania względem trwałości. Moim zdaniem poprawki konieczne są co 2 - 3 godziny, na szczęście kolor ściera się równomiernie. Mam wrażenie że każda ponowna aplikacja przedłuża trwałość.


"POCAŁUNEK KOLORU NA TWOICH USTACH
Zmysłowy kolor w nowej odsłonie:
1. Niezwykłe doznanie, lekka jak powietrze, bez nadmiaru;
2. Zmysłowa aplikacja, miękka, kremowa konsystencja;
3. Nieprawdopodobnie świeże, pełne blasku koloru."

Powyższy cytat idealnie opisuje konsystencje tej pomadki jest ona niezwykle lekka i kremowa jednocześnie dzięki czemu jest niczym niewyczuwalne masełko do ust. Nie zauważyłam, żadnego negatywnego wpływu na kondycję ust, a możesz mi wierzyć od dnia zakupu noszę ją codziennie. Mój lekko zakatarzony nos wyczuwa delikatny pudrowy zapach, aczkolwiek może się mylić.

Tutaj 1 warstwa. W rzeczywistości kolor jest odrobinę bardziej fioletowy, taki jak na drugim zdjęciu.

Jeżeli wszystkie pomadki z tej serii mają takie same właściwości to chce je wszystkie! A tak na poważnie szukam jakiegoś chłodnego odcienia nude.

________________________________
Cytat: http://www.lorealparis.pl/makijaz/usta/caresse/04.aspx

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.