MobileMix 02'16 czyli luty w zdjęciach.

Pierwszy raz od lat cieszyłam się na myśl o zbliżającym się lutym, a teraz żałuję, że już się kończy. Tak wiem, że w tym roku mamy jeden dzień w gratisie, ale czym jest te kilka godzin w odniesieniu do cudownych 28 dni?Cały miesiąc kręcił się wokół moich urodzin. Niby to był tylko jeden dzień, ale to właśnie on sprawił, że ten okres będzie nie zapomniany.


Nie wiem jakim cudem świętowała, aż 3 dni! Każde z tych zdjęć to inny dzień i inny rodzaj zabawy.

Zanim jednak zaczęliśmy świętować, udałam się do fryzjera, a także odwiedziłam Pardon My French -> fotorelacja.

Znasz mnie na tyle dobrze, że wiesz, że uwielbiam słodycze, na szczęście moje ciało też i szybko sobie z nimi radzi, nie pozostawiając śladów po zbrodni.

Skoro to mój miesiąc, wszystkie podarki, sprawiały mi ogromną radość, poczynając od maskar od Loreal, poprzez paczuszkę od Nivea, a kończąc na zakupowym szaleństwie na Ekobieca.plJednym z najciekawszych prezentów jest klawiatura do mojego tabletu, dzięki której mogę zawsze i wszędzie tworzyć nowe notki. Szczerze, naprawdę nie wiem czemu nie wpadłam na ten pomysł wcześniej. To rozwiązanie jest idealne! Mogę spisywać każdy pomysł bez obaw, że zgubię karteczkę, co zdarzało mi się notorycznie. 

Jak minął Twój luty?


Jak widać mój mocno monotematyczny, ale za to będę o nim pamiętać przez długi czas.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.