MobileMix 01'16 czyli styczeń w zdjęciach.

Opisanie stycznia w jednym zdaniu jest dla mnie z jednej strony bardzo proste, a z drugiej bardzo trudne. Z jednej strony nie działo się nic, a z drugiej spełniło się moje marzenie.


Nareszcie się udało! W styczniu na moim biurku stanął nowy, spersonalizowany komputer. Zapomniałam co znaczy pisanie wpisów czy obrabianie zdjęć na raty, mogę również bez obaw w coś zagrać. Co prawda peryferia chwilowo są pożyczone, ale cały piecyk jest już złożony jak należy.


Wspomniany już Wiedźmin podbił moje serce. Wieczorami chętnie siadam i zabijam potworki ;) może nie jest to moje ukochane GTA, ale i na to przyjdzie czas :) Po grudniowych pazurkowych szaleństwach wróciłam do standardowego dla siebie rytmu tzn. jedna stylizacja w miesiącu.


Pomimo ogromu pracy, nauki i egzaminów udało mi się znaleźć kilka momentów, by odpocząć w towarzystwie dobrej kawy książki/gazety i jakiejś słodkiej przekąski. Jakiś czas temu dostałam zestaw czekolad o 70% zawartości kakao i ciekawych smakach: cytrynowym, pomarańczowym, wiśniowym, miętowym i crunchy. Część z nich dołączyłam do prezentów gwiazdowych, niestety zwrotne informacje o nich nie były pozytywne. Większość osób zgodnie powiedziała, że jakość czekolady jest bardzo dobra, niestety aromaty czy smaki są dość chemiczne. Co za tym idzie z czystym sumieniem mogę polecić klasyczną wersję tej czekolady, chyba, że tak jak ja lubicie eksperymentować.Czym byłby mobilemix bez zdjęć moich kociaków?Jeżeli chcesz być na bieżąco zajrzyj na mojego instagrama:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.