Le Petit Marseillais delikatny żel pod prysznic biała brzoskwinia i nektarynka.

Od jakiegoś czasu głośno jest o żelach pod prysznic od Le Petit Marseillais. Mam coś takiego, że im większy szum wokół produktu, tym nie chętniej po niego sięgam. Ostatnio w moje ręce trafiła brzoskwiniowo - nektarynkowa wersja osławionego kosmetyku.
"Zamknij oczy. Poczuj ciepło letniego śródziemnomorskiego słońca. To właśnie w jego promieniach zbierane są w pełni swej dojrzałości owoce białych brzoskwiń i pachnących nektarynek. Czy znasz kogoś, kto nie kocha ich słodkiego soczystego miąższu?
 
Le Petit Marseillais Biała Brzoskwinia i Nektarynka to więcej niż wymarzona delikatność. Niezwykła lekkość łatwej do spłukiwania piany zachwyca intensywnie owocowym zapachem. Twoja skóra ma wszystko, czego potrzebuje – jest miękka, nawilżona i odświeżona!
Wyjątkowa delikatność – formuła, jakiej pragnie Twoja skóra"*

W przypadku żeli pod prysznic opakowania jest dla mnie najmniej istotnym elementem całości o ile nie przecieka, tutaj, mówiąc potocznie wszystko gra. W moim odczuciu tutaj kończą się plusy tego żelu. Zapach hmm moim zdaniem jest niczym niedojrzała brzoskwinia, wiem że biała odmiana tego owocu pachnie i smakuje nieco inaczej, ale w tym przypadku nie czuje słodkiego, soczystego miąższu. Ze wszystkimi wersjami zapachowymi miałam okazję się zapoznać, niestety żadna z nich nie jest w moim guście. Konsystencja również nie jest tym co tygryski lubią najbardziej. Żel jest niczym zagęszczona woda. Przecieka przez palce, wiadomo na pewno lepiej sprawdził by się w parze z gąbka, niestety od pewnego czasu jej nie używam. Co za tym idzie jest to produkt bardzo niewydany. Pieni się lekko, aczkolwiek przyjemnie, mam jednak wrażenie jakby ślizgał się po skórze, a nie ją mył. 
Skłamałam. Jest jeszcze jeden plus, a mianowicie fakt, że nie wysusza skóry. Szczerze mówiąc zastanawiam się skąd biorą się te wszystkie zachwyty. Jedyną rzeczą, która przyszła mi do głowy podczas pisania tego wpisu był skład. Niestety nie wyróżnia on się specjalnie na tle innych produktów tej samej klasy.

_________________________________

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.