Inspiracje: Domowe biuro

Odkąd stanełam, przed decyzją zakupu nowego komputera, wiedziałam że będę chciała zmienić wystrój mojego kącika do pracy. Marzy mi się prawdziwy gabinet, jednak na moim małym metrażu, muszę zadowolić się kącikiem, którego i tak nie mogę zmienić w 100%. Jestem przekonana, że kilka drobnych zmian sprawi, że na bierze on takiego wyglądu jak chcę. W tym poście chciałabym podzielić się z Tobą moimi inspiracjami.Że względu na mała powierzchnię zdecydowałam się na białe elementy, co wcale nie oznacza, że lubuję się w minimalizmie. Na biurku gości biały komputer, który w raz że mną niecierpliwie oczekuje na biały monitor, klawiaturę i myszkę. Oprócz tego pozbyłam się jeden z półek co znacznie zwiększyło powierzchnię roboczą. Wszystkie moje babskie pierdółki, które na niej były znalazły nowe domki w postaci pięknych szkatułek z Home & You. (niestety nie ma już w sprzedaży modelu mojej, ale ta jest bardzo podobna) Wciąż jednak brakuje mi lampki, talerzyka na najpotrzebniejsze rzeczy i lusterka. Niestety moje biurko jest również toaletką. Prawie wszystkie elementy mam już wybrane, pozostało tylko wybrać się do IKEA. Nie mogę pojąć czemu w Polsce nie prowadzą sprzedaży internetowej. W zależności od tego jak w całość w komponuje się monitor chciałabym znaleźć miejsce na ramkę na ładne plakaty bądź hasła motywujące do działania.


Marzy mi się wymiana mojego iście biurowego krzesła na model bardziej komfortowy i przytulny. Niestety po raz kolejny jestem ograniczona metrażem i pozostałym wyposażeniem, ale marzenia dobra rzecz.


Podobają mi się również akcenty kolorystyczne, jednak musi to być jeden, góra dwa idealnie współgrające że sobą odcienie plkus oczywiście kolor bazowy.


Uważam, że nie ma sensu na ślepo podążać za trendami czy stylem narzuconym przez grupę społeczną. We wszystkim warto umieć zachować zdrowy rozsądek. Nie zależnie czy jest to wystrój wnętrza czy styl ubierania, jako "twórcy" musimy się dobrze czuć w swoim domu czy stroju.


__________________________________________________
Źródła zdjęć:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.