Propozycja prezentów mikołajkowych/gwiazdkowych.

Czas leci nie ubłaganie. Do mikołajek zostało zaledwie kilka dni, a do gwiazdki niecały miesiąc. Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze prezenty kupuje dużo wcześniej, by nie zjadły mnie wydatki. W ten  oto sposób mam już wszystkie niespodzianki dla moich bliskich. W tym roku po raz pierwszy nie miałam problemu z wyborem. W tym wpisie nie pokaże wszystkiego na co się zdecydowałam, a jedynie kategorie, z których pochodzą.


Dla niektórych zestawy kosmetyków to pójście na łatwiznę. Wiesz czemu tak nie uważam? Nie każdy zestaw musi być sztampowy. Wystarczy, że odpowiednio dobierze się go do potrzeb i upodobań osoby, która zostanie obdarowane. Tak się stało, że  prawie wszystkie powyższe zestawy znalazłam w mojej ulubionej drogerii internetowej ekobieca.pl, oprócz tego w asortymencie DermoFuture jest bodajże 12 rożnych zestawów. Myślę, że warto się z nimi  zapoznać.


Dodatki do domu, są idealną opcją dla osób interesujących się wystrojem wnętrz czy tych, które dopiero rozpoczynają nową drogę życia. Możliwości jest wiele, mogą to być koce, zestawy pościeli, ręczników, szlafrok, piżama czy zastawa do kuchni. Oczywiście nie zapomnij również o sprzętach AGD. Wszystko zależy od Twojego budżetu.


Dobrym wyborem są również książki, płyty czy gadżety. Zależy co najbardziej dana osoba lubi. Pamiętaj nie ważne jest to ile wydasz na prezent, ważne jest to by był on od serca.

Na powyższych zdjęciach pokazałam Ci tylko propozycje, inspiracje. Do kolaży wybrałam produkty z zaufanych sklepów czy marek, ponieważ również to może pomóc Ci wyborze prezentu idealnego. Osobiście nie przepadam, za chodzeniem po sklepach, co tylko mogę zamawiam przez internet.

A teraz uchylę rombka tajemnicy i pokażę Ci na co ja się zdecydowałam w tym roku. Pamiętaj jednak że to tylko wierzchołek góry lodowej.


Udanych zakupów!

***

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
Do wygrania NOWOŚĆ od Syoss Color Refresher!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.