Manicure Hybrydowy: Semilac 140 Little Stone

Z jakimi kolorami kojarzy się jesień? Mnie z  przeróżnymi odcieniami pomarańczu i czerwieni. Większość moich jesiennych, paznokciowych stylizacji to właśnie czerwienie i brudne fiolety, oprócz nich mam jeszcze jednego ulubieńca tego okresu. Jest to jeden z najcięższych kolorów do opisania - kolor budyniu czekoladowego z kropelką szarości. Taki jest Semilac 140 Litte Stone.Lakier jest bezproblemowym dwuwarstwowcem , jednak przy bardzo długich paznokciach warto dołożyć ultracienką trzecią. W moim odczuciu nie jest to najlepszy kolor dla osób o bardzo jasnej karnacji. Jeżeli takową posiadasz, nie kupuj tego koloru w ciemno. Udaj się do hurtowni i sprawdź czy 140 nie sprawi, że twoje dłonie będą wyglądały na zasinione, niezdrowe. Utwardza się standardowo 2 minuty w lampie UV lub 30 sekund w LED.


Ściąganie, tak jak nakładanie nie sprawia żadnych problemów. Po dokładnym zdjęciu topu hybryda schodzi po około 5 minutach kontaktu z acetonem.

Ciekawostka!
Chcesz, by cyrkonie trzymały się przez cały czas gdy nosisz daną stylizację?
Przymocuj je za pomocą kleju do tipsów na ostatniej utwardzonej warstwie koloru. Nie zalewaj ich topem, a zaaplikuj go bardzo dokładnie na około cyrkonii. Utwardź jak zwykle. Zarówno u mnie jak i u moich klientek ta metoda sprawdza się rewelacyjnie. Błyskotkę prędzej stłuczesz niż ona odpadnie.
_________________________
Recenzje innych kolorów Semilac:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.