Idziemy na zakupy: Yoins + zniżka.

Wielokrotnie spotkałam się z opinią, że ubrania z chińskich sklepów są do niczego, sama mam bardzo mieszane uczucia w tej kwestii i staram się być bardzo ostrożna. Długo nie godziłam się na współpraca z tego typu sklepami. Ostatnio zgodziłam się jednak, zapoznać się z asortymentem sklepu www.yoins.com
www.yoins.com


Bardzo dokładnie przeglądałam wszystkie produkty, czytałam opisy. 
Ostatecznie zdecydowałam się na trzy rzeczy, które ku mojemu zaskoczeniu wyglądają w rzeczywistości tak samo jak na stronie, mają takie same wymiary i wykonane są z podanych materiałów. Reasumując są po prostu zgodne z opisem podanym na stronie internetowej.Zacznijmy od mojego spełnionego jesiennego marzenia czyli wielkiego szaliko - kocyka w czerwoną kratę. Początkowo żałowałam, że nie jest on odrobinę grubszy, jednak po czasie doszłam do wniosku, że byłoby to bez sensu. Szalik jest ogromny, mięciutki, akrylowy i bardzo ciepły. Ma tylko jeden minus straszliwie się pyli. Mam nadzieję, że z kolejnym praniem ten problem zniknie.


Kolejna w kolejce jest akrylowa, grubaśna i bardzo ciepła czapka. Niestety nie załapała się na zdjęcia. Szczerze nienawidzę czapek. Jednak są takie dni w roku kiedy nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez niej. Wizualnie nie jest niczym specjalnym prosta, zwykła szara czapeczka krasnoludka. Ma jedną przewagę nad wszystkimi nakryciami głowy, które miałam wcześniej - nie uciska ani nie odgniata się na czole.
Zwyciężczynią całego zamówienia jest jednak przepiękna spódnica. Zamawiając ją wiedziałam, że wykonana jest z poliestru, jednak oczami wyobraźni widziałam ją w stylizacji z czarnymi rajstopami, bluzką i ramoneską. Wymiary również się zgadzają. Spódnica  będzie idealna dla osoby 160-168 cm wzrostu, ja karzełek 150 cm musiałam najpierw oddać ją do skrócenia.


Reasumując jest to jeden z bardziej rzetelnych chińskich sklepów z jakimi miałam styczność. We wszystkich przypadkach zarówno rozmiary jak i materiały były zgodne z opisami. Na przesyłkę czekałam około 2 tygodni. Mam nadzieje, że będę miała jeszcze kiedyś okazję skorzystać z Yoins, możesz mi wierzyć lub nie, ale na prawdę można złapać prawdziwe perełki.
Jeżeli jesteś zainteresowana zakupami w tym sklepie mam dla Ciebie 10% zniżkę: YOINS10
__________________________________
Linki do rzeczy z mojego zamówienia:
Szaliko kocyk -> KLIK
Czapka -> KLIK
Spódnica -> KILK

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.