Zbawienie dla skóry po lecie. | DermoFuture serum z 30% wit. C.

Niestety znów zacznę wpis od powrotu do słonecznej Bułgarii, ale nic na to nie poradzę, że aż tak znacząco wpłynęła na ostatnie miesiące, ale chyba tak to już jest kiedy spełniają się marzenia. Jeszcze przed wyjazdem, zaczęłam myśleć o regeneracji mojej cery po lecie. Pomimo to że zawsze nakładałam na buzię SPF 50, złapała ona trochę słońca, a co za tym idzie stała się sucha. Od samego początku chciałam czegoś z witaminą C.


Kilka dni po powrocie w moje dni trafiło serum z 30% witaminą C z DermoFuture. Zanim zaczęłam go używać wybrałam się na peeling kawitacyjny, by złuszczyć zrogowaciały naskórek, a co  za tym idzie zwiększyć wchłanialność, kosmetyków.
Już po tygodniu, może dwóch regularnego stosowania zauważyłam pierwsze efekty. Skóra stała się bardziej miękka i wyraźnie rozjaśniona. Po dłuższym czasie dało to efekt gładkiej, jasnej ale nie trupio bladej cery. Odnoszę wrażenie, że zwęziły się pory, a co najciekawsze wolniej się zanieczyszczają.


W szklanej buteleczce znajduje się 20ml jasno żółtego płynu o zapachu typowym dla produktów z dużą zawartością witaminy C. Pozwól, że nie będę go opisywać, nie jestem jego fanką. Pomimo to używam go regularnie, ze względu na dobroczynne działanie kwasu askorbinowego, który nie tylko rozjaśnia i delikatnie złuszcza skórę, ale również korzystnie wpływa na rozszerzone naczynka, których niestety jestem posiadaczką.


Używam go codziennie wieczorem, pod krem na noc. Kilka kropel wmasowuje okrężnymi ruchami i pozostawiam do wchłonięcia, dopiero po pewnym czasie aplikuje coś nawilżającego, aczkolwiek nie robię tego zawsze, wszystko zależy od tego czego w danym momencie potrzebuje moja skóra.

Jeżeli szukasz dobrego produktu, który zregeneruje i rozjaśni Twoją cerę po lecie, będzie to dobry wybór. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup jakiegokolwiek produktu z dużym stężeniem witaminy C, upewnij się że:

  • nie masz na nią uczulenia
  • krem, który będziesz na nie nakładać nie zawiera wit. A, 
  • kosmetyk na który się zdecydujesz ma w składzie: kwas ferulowy/taniny/wit. E/

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.