Manicure Hybrydowy: Modena Nails NO. 462. czyli niebo na paznokciach.

Odkąd pamiętam podziwiałam paznokcie w kolorze baby blue, niestety nie mogłam nigdzie znaleźć idealnego odcienia hybrydy, a nie chciałam ryzykować z klasycznym lakierem, ponieważ jak wiadomo nie od dziś pastelowo emalie nie należą do najprostszych we współpracy. Oprócz tego obawiałam się jak taki odcień będzie się komponował z moimi dłońmi. Dzisiaj już wiem, że jest to dobry wybór, ale tylko i wyłącznie w momencie w którym jestem opalona.
Idealny odcień baby blue znalazłam w gamie kolorów Modena Nails, według mnie jest to kolor pięknego letniego nieba. Konsystencja hybrydy jest zbliżona do tych z Semilac'a może jest odrobinę rzadsza. Podczas aplikacji zwróć uwagę, by  trzymać pędzelek możliwie jak najbardziej równolegle do płytki paznokcia, pozwoli to zmniejszyć  smużenie, oprócz tego trzeba pilnuj, by trzymać palce równo w lampie, ponieważ jak to bywa z pastelami czyli kolorami o dużej zawartości białego pigmentu lubią się one marszczyć gdy warstwa jest zbyt gruba lub gdy lakier jest nierównomiernie utwardzany. 
Utrzymuje się standardowo 2-3 tygodnie. przez ten czas nie matowieje, ani nie odpyskuje. Jeżeli chodzi o jej ściąganie, po odpowiednim zdjęciu topu jest ono bez problemowe.

Masz jakiś kolor na który masz ochotę, a z jakiegoś powodu nie masz na niego odwagi?

Lakiery z Modena Nails możesz kupić tutaj/klik.


Recenzje innych lakierów hybrydowych:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.