Mobile Mix 07 czyli lipiec w zdjęciach.

Pierwszy raz odkąd pamiętam, tak późno publikuję notkę z serii MobileMix. Szczerze mówiąc nie wiem co się stało, ale lipiec przeleciał mi jakoś przez palce. Zaniedbałam odrobinę bloga i instagram, przykro mi z tego powodu i postaram się poprawić.


KILKA RZECZY KTÓRE SPRAWIŁO MI RADOŚĆ

1. MINIONKI! Od kilku lat te żółte słodziaki są  nieodłącznym elementem mojego życia. Towarzyszą mi codziennie na Facebook'u, a raz na kilka miesięcy z wielką przyjemnością oglądam filmy z nimi. BANANA!
2. Możesz mówić i myśleć co chcesz, ale uwielbiam się opalać. Opowiadałam Ci trochę o moich sposobach na zdrową i trwałą opaleniznę tutaj/klik i tutaj klik.
3. Moja dusza artystyczna została ukojona. Kolorowanka dla dorosłych okazała się świetną alternatywą dla nocnego wyciągania farbek akrylowych.

MAŁE PYSZNOŚCI I SPEŁNIONE MAŁE MARZENIE

1. Nie mogło być inaczej w każdym MobileMix musi znaleźć  się coś pysznego do jedzenia. Tym razem sałatka z mozzarellą, suszonymi pomidorami i oliwkami. Takie cuda, mogę zjeść w pracy.

2. Marzenie spełnione! Po około pół roku poszukiwań udało mi się znaleźć idealne, proste drewniane pudełko na herbatę.

ZAKUPY!!!
1. Tak tak,  w końcu dałam się namówić moim klientkom na efekt syrenki. Czy go pokochałam sama nie wiem, ma w sobie to coś,  daje niepowtarzalny efekt, ale czy chciałabym go nosić za każdym razem chyba nie...
2. Są takie momenty kiedy wszystko się kończy, tak stało się właśnie w lipcu. Denko zawitało do mojego kremu do twarzy, pudru, bazy pod cienie oraz ukochanego różu.

PAZURKOWE SZALEŃSTWO
1. Praca wre! W salonie jestem miesiąc, a już spotykam się z niezwykłymi i przemiłymi gestami od klientek. Ciasteczka były pyszne! Na spodzie z murzynka był czekoladowy mus, a co najlepsze wszystko smakowało jak pomarańczowa delicja.
2. Takie cudowne kolorki hybryd mam w salonie i to nie wszystko to dopiero początek!
3. Moje lipcowe szaleństwo: Babyboomer + trójwymiarowy żuczek + efekt syrenki. Ja się pytam więcej się nie dało?

Jak minął Twój Lipiec? Udało Ci się zrobić coś szalonego bądź spełnić jakieś swoje marzenie?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.