Odkryj Pronails!

Ta notka powinna pojawić się wieki temu, bo maksymalnie na początku czerwca. Niestety moje myśli w tym czasie były w zupełnie innym miejscu niż powinny, a wpisy (niestety) pojawiały się schematycznie i regularnie. Na szczęście wszystko wróciło już do normy, a ja nadrabiam wszystkie możliwe zaległości.

Jednym z ważniejszych zdarzeń, o którym Wam nie opowiedziałam jest spotkanie z marką Pronails. Firma powstała ponad 30 lat temu w Belgii. Marka oferuje nie tylko lakiery i produkty do stylizacji paznokci, ale także kosmetyki do pielęgnacji stóp.
Na spotkaniu poznaliśmy historię firmy, oraz produkty Sopolish. Są to lakiery hybrydowe, które mogą być używane niczym klasyczne hybrydy, ale mogą również być również używane z zastosowaniem systemu peel-off.


Następnie poznaliśmy produkty do pielęgnacji stóp ProNails SOS Foot Care. Seria przeznaczona jest dla salonów kosmetycznych i nie tylko, o ile pamięć mnie nie myli wszystkie produkty będzie można kupić w detalu. Obejrzeliśmy zdjęcia przed i po stosowaniu kuracji, Efekty były naprawdę zdumiewające! Jeżeli macie problemy z nadmiernie rogowaciejącą skórą na stopach polecam Wam zapoznać się z tą linią.
Pod koniec spotkania, każdy z nas otrzymał torebeczkę z podarunkami w postaci dwóch lakierów do paznokci (w moim przypadku są to 141 Hed Canape oraz 360 Why Not Now?) i kilka firmowych gadżetów. Lakiery mnie oczarowały, są bardzo dobrze napigmentowane, nawet matowa 360 nie robi smug. Kolorki schnął standardowo kilka minut, ale z tak łatwą aplikacją te kilka minut nie jest problemem.


***Znacie markę ProNails?***

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.