Żegnaj Fryderyku! - żegnajcie puszące się włosy!

Zastanawiacie się pewnie kim jest Fryderyk, otóż to ja  ( tak nazywa mnie mój luby) w momencie kiedy moje włosy złapią wilgoć. Jakiś czas temu pisałam o kosmetyku, który pomaga mi zapanować nad tym problem. Jednak jakiś czas temu otrzymałam dzięki Kasprowi zestaw kosmetyków, który dopełnia efekt uzyskany dzięki Joico Smooth Cure Leave in Rescue Treatment./klik


    JOICO Style & Finish Humidity Blocker Finishing Spray - to mój mały cudotwórca. Spray wykańczający - nie mylcie z lakierem do włosów, który ogranicza puszenie się włosów i zabezpiecza przed wilgocią. Kiedy Kasper użył go na moich włosach po raz pierwszy, nie wierzyłam. Jednak moje wątpliwości szybko się rozwiały. W drodze do domu złapał mnie deszcz, a moje włosy po wyschnięciu nie uczyniły ze mnie wspomnianego wcześniej Fryderyka, a przepięknie się skręciły - takich loków nigdy wcześniej nie miałam!

Źródło: 1

    Jeżeli, zależy mi na idealnie prostych i gładkich włosach stosuję również szampon i odżywkę z tej serii, które niestety nie załapały się na sesje zdjęciową. Oba produkty mają bardzo gęste konsystencje, dzięki czemu są bardzo wydajne. Oprócz tego ich zapach na myśl przynosi mi wizyty u Kaspra i relaksujący masaż głowy.
Nie polecałabym jednak tych produktów posiadaczkom bardzo cienkich włosów, ponieważ mogą je nadmiernie obciążyć.

   Jeżeli jesteście ciekawi jakie efekty udaje mi się uzyskać dzięki tym produktom uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości - szykuję dla Was notatkę o stylizacji moich włosów.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.