Mobile Mix 04 czyli kwiecień w zdjęciach.

Kwiecień zapowiadał się cudownie, jednak pewnego dnia wszystko legło w gruzach, niebo zamieniło się piekło. Kilka słów wyjaśnień możecie znaleźć tutaj/klik. Z tego powodu, musiałam odsunąć bloga na drugi plan, doba była dla mnie i tak zbyt krótka. Teraz powoli wszystko wraca do normy.


Początek miesiąca, był sielanką, miałam czas na relaks z książką. Niestety przez niespodziewany obrót spraw, żadnej nie udało mi się skończyć. Jeden z wieczorów umiliła mi moja ulubiona Łomża miodowa.

Nie wiem jak Wy, ale ja w stresujących sytuacjach jem bardzo mało, było to raczej widać po moim instagramie, na którym w tym miesiącu nie było praktycznie żadnych smakołyków.

1. Udało mi się dorwać piękne i pachnące truskawki! Wiadomo, że ich smak nie był idealny, jednak ich zjedzenie sprawiło mi frajdę.
2. Mój mężczyzna, zabrał się za pieczenie domowego chleba - na zdjęciach graham. Takie pieczywo mogłabym jeść codziennie, niestety nie zawsze mieliśmy czas na zrobienie nowych bochenków.
3. Na instagramie modne są ostatnio różne siedmiodniowe zabawy. Zostałam zaproszona do jednej z nich #całaprawdaitylkoprawda jest taka że.... KOCHAM PIZZE PEPEREONI!

1. Koleje zdjęcie z instagramowej zabawy: #całaprawdaitylkoprawda jest taka, że swoje własne pazurki robię po nocach lub wczesnym rankiem.
2. Długo wyczekiwane pierwsze zamówienie z Semilac.pl, już ostrzę pazurki na kolejne.
3. Jedna z ciekawszych pazurkowych stylizacji w tym miesiącu. Są wśród Was fanki niestandardowych zdobień?

1. Rossmanowa promocja -49% trwa w najlepsze, a ja już wiem, że nic więcej nie kupię, bo nic więcej już nie potrzebuje.
2. Pierwsze wiosenne zakupy ubraniowe już za mną. Uwielbiam internetowy sklep Reserved.
3. Na stronie Parfois zakochałam się w jednej z torebek, kiedy chciałam ją zamówić była już niedostępna, ale zapewne wiecie, ze dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Wymarzona Casablanca jest ze mną!

***Jak minął Wasz kwiecień?***

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.