Manicure Hybrydowy: Semilac 047 Pink Peach Milk

Jasne pastelowe paznokcie są jednym z niewielu trendów w manicure, do którego przekonałam się w tym roku. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że po ciasteczkowej hybrydzie 032 od Semilac/klik zdecydowałam się na nie jednoznaczną brzoskwinkę.


Początkowo kolor  wydał mi się nieco problematyczny. Podczas pierwszej aplikacji robił mi straszne smugi, bąbelkował, szczerze mówiąc miałam ochotę wyrzucić go przez okno. Dałam mu jednak drugą szansę i to był strzał w 10! Kiedy lakier się rozmieszał, odpowietrzył stał się bez problemowy - dwie warstwy dawały idealne krycie.

Kolor jest bardzo nietypowy. Jest to połączenie pastelowego różu i brzoskwini, całość jest ciepłym odcieniem. Na zdjęciu widzicie go w połączeniu z moim ulubionym żelem z Eclair - Monako, który wedle zapewnień instruktora marki można spokojnie kłaść na bazę hybrydową. Przemilczę fakt mojej własnej sklerozy, przez którą na zdjęciu widzicie manicure z tygodniowym odrostem. Pink Peach Milk ma jeden zasadniczy minus w odróżnieniu od znacznie jaśniejszego ciasteczka czy beli strasznie się brudzi, przez co na moich paznokciach gościł tylko 1,5 tygodnia.
Jeżeli chodzi o ściąganie, nie przysparza ono większych problemów jeżeli odpowiednio zmatowimy top.
Pomimo wspomnianego minusa  czuję, że 047 będzie częstym gościem na moich paznokciach.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.