Idziemy na zakupy: H&M Online

Od pewnego czasu zakupy online są naturalnym elementem mojego życia. Szczerze mówiąc sprawiają mi one większą przyjemność niż szwendanie się po centrach handlowych. Kupuje w ten sposób prawie wszystko, artykuły gospodarstwa domowego, komputery, telefony, tablety i oczywiście ubrania i kosmetyki. Nie przekonują mnie jedynie produkty spożywcze. Boję się że nie spełnią one moich wymagań co do świeżości czy jakości, ale dzisiaj nie o tym. 


Moja przygoda z zakupami online zaczęła się kiedy byłam uwięziona we własnym domu. Potrzebowałam spodni. Po dokładnym obejrzeniu asortymentu kilku sklepów, zdecydowałam się na Reserved, byli jedynym z niewielu sklepów, w którym każdy produkt miał swoją własną rozmiarówkę. 
Pomimo to moja ulubiona para spodni pochodzi z H&M. Kiedy otworzyli swój sklep internetowy otrzymałam kupon rabatowy. Miałam jednak obawy przed złożeniem zamówienia w ciemno. Opisy rozmiarów mnie nie przekonały i słusznie. Zdecydowałam, że najpierw pójdę i pomierzę wybrane rzeczy, a dopiero potem zamówię je celem zaoszczędzenia kilku złotych. Jak się okazało, była to bardzo dobra decyzja. Zmierzyłam 5 par spodni wszystkie o identycznym kroju i w tym samym rozmiarze, różniły się tylko oznaczeniami modelu. Dobrze leżały tylko dwie pary! (Stacjonarnie kupiłam sukienkę, na którą również miałam. Jeżeli zamawiałabym ją w ciemno, była by za mała)
Niestety to nie był koniec problemów. Podczas składania zamówienia okazało się że zapłacić można za nie kartą kredytową bądź przy odbiorze, nie ma możliwości odebrania we wskazanym wcześniej sklepie. Niby nic, ale dla mnie jest to pewna nie dogodność. Często nie ma mnie w domu, a co za tym idzie kurierzy zostawiają mi paczki u sąsiadów, w tym przypadku jest to niemożliwe.
Reasumując, nie polecam zakupów online w H&M, ponieważ również zwrot jest kłopotliwy, ponieważ ubrania trzeba odesłać, nie można ich oddać w dowolnym sklepie. 
Cóż nigdy nie przepadałam jakoś mocno za tą marką i tak raczej pozostanie.

***Lubicie zakupy online?***

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.