Manicure Hybrydowy: Rock 'n' Roll z Semilac 001 Strong White, 063 Legendary Red.

Moja przygoda z hybrydami nabiera rozpędu. Kiedy zobaczyłam na żywo kolor 063 Legendary Red,  w mojej głowie zrodził się pomysł na Rock 'n' Roll'ową stylizację.


Początkowo 063 kojarzył mi się z kolorem ferrari, jednak po pewnym czasie noszenia zorientowałam się że jest to odcień identyczny jak 317 Hip - Hop z Rimmel Salon Pro/klik . Lakier ma dość gęstą konsystencję, którą bardzo łatwo jest aplikować cienkimi warstwami. Jest to typowy dwuwarstwowiec, jednak przy bardzo długich paznokciach polecałabym położenie trzech.
Drugim kolorem, którego użyłam do tej stylizacji jest nieco problematyczny 001 Strong White. Ten kolor wymaga szczególnej uwagi i specjalnej metody aplikacji, ponieważ lubi się marszczyć. U mnie najlepiej sprawdza się położenie jego kropli na środku paznokcia i rozprowadzenie go innym pędzelkiem - ja używam pędzelka do żelu. Pozwala mi to na uzyskanie ultra cienkiej warstwy, oraz zniwelowanie ilości zacieków czy paproszków. 

Zdobienia wykonałam farbkami akrylowymi.
Obydwa lakiery trzymały się  bez zarzutów 2 tygodnie. Myślę, że spokojnie ten manicure wytrzymał, by dłużej, ale najzwyczajniej w świecie męczył mnie odrost. Zdobienie nie starło się, co świadczy o dobrej jakości topu. Niektóre paznokcie mogą wydawać się nieco matowe, to kwestia mojej pracy i zdolności do przycierania swoich paznokci bloczkiem czy pilnikiem.***
Notki z serii Manicure Hybrydowy:
028 Classic Wine/klik

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.