Yasminella Linkuje - marzec 2015

Jakie jest podsumowanie mojego marca? Nie miałam zbyt dużo czasu na zwiedzanie internetów, po mimo to udało mi się znaleźć kilka ciekawostek w jego czeluściach.

1. Między narodowe śniadanie - zastanawialiście się kiedyś co jedzą ludzie na najważniejszy posiłek w ciągu dnia w różnych zakątkach świata? Są posiłki, które sama chętnie bym zjadła, ale są też takie których nie chciałabym zjeść na śniadanie nigdy. 
Źródło:1
2. 50 Torebk Earl Grey'a* - dostałam od Was kilka wiadomości z pytaniami o moją opinię na temat "50 twarzy Greya". Nikomu z nie odpisałam, ponieważ nikogo nie chciałam urazić moją opinią, ani nie miałam ochoty na kontrowersyjny wpis. Jeden z redaktorów portalu filmgazeta, napisał artykuł, który idealnie oddaje moją opinię na temat tego dzieła. 

* Michał/klik dzięki za przytoczenie tej jakże idealnej gry słów.

Źródło:2


3. Prawdziwe życie super bohaterów -  pozostańmy na chwilę w tematyce filmowej. Lubicie Hulka, Spidermen'a, Batmen'a i im podobnych? Uwierzcie mi wasza opinia na ich temat zmieni się diametralnie po zobaczeniu tej galerii/klik.

Źródło: 3
4. Simba istnieje naprawdę! - Kochacie Simbę, Bambi, Dumbo? Oni istnieją naprawdę! Spójrzcie na tę galerię/klik. Dam sobie rączkę uciąć, że pod czas jej oglądania z waszych ust niejednokrotnie wydobędzie się "ojej"
Źródło: 4
***Czy mi się tylko wydaje czy w tym  zestawieniu główną rolę grały postacie z filmów?***

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.