Kolor Idealny z Kasprem Muthem.

Od lat farbowałam się w domu. Wpadki fryzjerów przy koloryzacji skutecznie mnie odstraszały. Każda z nas zna efekt ciemniejszych końcówek od odrostu, plam czy tzw żółtka na głowie. Po udanym strzyżeniu u Kaspra/klik postanowiłam zaufać mu również w kwestii  koloryzacji.

Kasper od początku wiedział, że może robić co chce pod jednym warunkiem, z którym o dziwo bez problemu się zgodził - mamy zostać w czerwieniach. Możecie się mi dziwić, że nie chciałam żadnej metamorfozy. Na głowie miałam blondy, brązy, a i raz przez przypadek czerń, w żadnym kolorze nie czułam się tak dobrze jak w czerwieniach. Chodzi mi po głowie pewien pomysł, ale za nim go zrealizuje przedyskutuję sprawę z Kasprem ;)
Jeszcze zanim farba wylądowała na moich włosach, wiedziałam, że kolor będzie niepowtarzalny. Wszystko dzięki temu że Kasper zmieszał ze sobą 4 różne farby (5XR, INRR,7XR,6RR) w nieznanych mi proporcjach.

PRZED:

PO:

Jakie są różnice pomiędzy profesjonalną koloryzacją, a taką wykonaną w domu?

  • Nie występuje uczucie pieczenia czy swędzenia skalpu
  • Włosy nie są przesuszone
  • Farba zdecydowanie łatwiej zmywa się ze skóry
  • Włosy po zabiegu nie pachnął farbą (śmierdzą chciałoby się powiedzieć)
  • Kolor wypłukuje się równomiernie
A tak kolor wyglądał 3 tygodnie po farbowaniu:


Jestem mile zaskoczona, ponieważ pomimo upływu czasu czerwień dalej jest czerwienią a nie rudą wiewiórką.Szukacie fryzjera?

Zależy Wam by czuć się w jego towarzystwie, niczym z najlepszym kumplem?
Chcecie by Was wysłuchał i szczerze doradził?
Skontaktujcie się z Kasprem.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.