Yasminella Linkuje - luty 2015

Do końca lutego zostało jeszcze kilka dni, stety niestety ta notka musi pojawić się wcześniej, ponieważ mój luby zabrał aparat do pracy, a ja nie mam już zdjęć w zapasach. Ale czy komuś to przeszkadza?

1. Fotografia nowa pasja - odkąd mam Canonka, non stop chce się doskonalić. Robienie coraz lepszych zdjęć sprawia mi niezwykłą przyjemność. Najwięcej uczę się z postów takich jak ten/klik.  Na Home on the Hill znajdziecie całą serię wpisów z poradami dotyczącymi fotografii.

Źródło: 1


2. Coś dla fanów chomików -  Czym karmicie swoich podopiecznych? Jestem pewna, że nie serwujecie im takich smakołyków jakimi zajada się ten malec.


3. Bad Hair Day? - po zobaczeniu tych zdjęć/klik już przestałam się martwić, tym że nie mogę ułożyć włosów, bo czym mam się przejmować jeżeli nawet księżniczki z dzieciństwa nie miały zawsze idealnych fryzur.


4. Do czego zmierza ten świat? -  Z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej przytłaczani elektroniką i jej możliwościami. Coraz młodsi użytkownicy korzystają z " jej dobrodziejstw" jednak czy to jest dobra droga? Obejrzyjcie ten filmik, zastanówcie się i podzielcie się ze mną swoją opinią.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.