Mobile mix 01 czyli syczeń 2015 w zdjęciach.

W tym miesiącu zrobiłam wybitnie mało zdjęć, a to za sprawą wizyty mojego telefonu w serwisie. Przestały działać mi wszystkie możliwe sensory, przez co korzystanie z niego stało się bardzo uciążliwe. Po około 1,5 tygodnia moje HTC było już ze mną, jednak czułam się jakbym dostała nowy telefon, a to dlatego że wymienili w nim dosłownie wszystko.


Styczeń upłynął mi pod znakiem kawy. Wszystko zaczęło się od spotkania z Anią z Bazarku Kosmetycznego i Kasią Innooka. Takie klasyczne blogerskie ploteczki przy kawie.Kilka dni po tym spotkaniu zaczęłam się zastanawiać, "hmm jak zrobić taką kawę w domu?" Po kilku próbach udało mi się, od tamtej pory delektuje się domowym latte macchiato. Jeżeli chcecie poznać mój sekret, zapraszam na notkę Kawy Niczym Z Kawiarni W Domowym Zaciszu. Tak To Możliwe!/klik!

Na podobnym etapie jestem z tą cudowną babeczką którą widzicie w kolażu, na szczęście już udało mi się znaleźć na nią sposób i za jakiś czas na blogu pojawi się notka z przepisem.  


Kawa towarzyszy mi prawie każdego dnia tutaj załapała się na proces twórczy pt " obróbka zdjęć" Widzieliście już efekt mojej pracy? Jeżeli nie zajrzyjcie tutaj: Gosh StarDust 631 Million Stars Czyli Lakier Idealny Na Jesień I Zimę/klik.


Po kilku niezbyt przyjemnych przygodach z fryzjerami, postanowiłam zaufać Kasprowi. Za jakiś czas opowiem Wam dokładnie co się działo, oraz co planujemy na koniec lutego. Strzeżcie się będzie się działo!

Jeżeli chodzi o nowości i odkrycia kosmetyczne nie działo się zbyt dużo. Oprócz zakupu nowego korektora pod oczy, kilka dni temu moje oczy ujrzały szczotki TT w Rossmanie.

*** 
Jak minął Wasz styczeń?

Odkryliście coś ciekawego?
Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.