Yasminella Linkuje - styczneń 2015

Co robię po godzinach? Szperam w internacie. Postanowiłam reaktywować serię Yasminella Linkuje, myślę, że zbieranie w jednym miejscu ciekawych obrazków, filmików czy stron jest całkiem dobrym pomysłem.

Zaczniemy od rzeczy poważnych, by potem móc bezkarnie się rozerwać.
1. Doskonałość tkwi w niedoskonałości - Dorota z bloga kameralna.com.pl opublikowała kilka dni temu post, który był mi bardzo potrzebny. Otworzył mi oczy, uświadomił by żyć w sposób idealny/wymarzony nie trzeba być, a nawet nie należy być perfekcjonistą. 
Life does not have to be perfect to be wonderful.
2. Darmowe programy do projektowania wnętrz -  Uwielbiam projektować wnętrza, dlatego kocham grać w The Sims, nie robię nic innego oprócz budowania i urządzania domków. Wyobraźcie sobie moją radość gdy natrafiłam na post Aliny z Design Your Life  o kilku darmowych programach do projektowania wnętrz - poczułam się jak dziecko w sklepie z cukierkami. Nie przetestowałam jeszcze wszystkich programów, ale  wszystko powolutku.  

3. 10 najprostszych zdobień paznokci -  Kiedy wpadłam na ten filmik Cutenails stwierdziłam, że się nim z Wami podzielę. Często kiedy pokazuje stylizacje paznokci, piszecie mi że to trudne, że nie macie tyle cierpliwości. Na tym filmiku pokazane jest aż 10 najprostszych zdobień. Kiedy je opanujecie będziecie wstanie stworzyć nie mal wszystko. 

4. Jak zostały stworzone zwierzęta - Kiedy trafiłam na galerię prac meksykańskiego artysty Ricardo Solis, przepadłam na kilkanaście dobrych minut. Zastanawiałam się skąd ten człowiek czerpał inspiracje.
Całą galerię znajdziecie tutaj/klik.


Źródło: 1
5. 100 lat w 1 minutę -  Kanony piękna zmieniały i zmieniać się będą w zastraszającym tępię. Zastanawialiście się kiedyś ile czasu potrzeba, by zapoznać się z najważniejszymi cechami każdej epoki - wystarczy jedna minuta.


Źródło: 1
Znalazłam dwa filmiki tego typu:
Pierwszy obrazuje taką przemianę na kobicie o afroamerykańskiej urodzie -> klik
Drugi na europejskiej -> klik

***
A wy znaleźliście w tym miesiącu jakieś pożyteczne, bądź zabawne strony?
Podzielcie się.

PS: Został ostatni dzień, w którym możecie wziąć udział w ankiecie.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.