Modernizacja kuchni z GARNECZKI.PL

Po przeczytaniu paru książek o minimalizmie postanowiłam wprowadzić kilka zmian w moim otoczeniu.  Najważniejszą było uporządkowanie kuchni. Z pomocą przyszedł mi przypadkowo znaleziony sklep internetowy garneczki.plZaczęło  mnie denerwować, że każdy kubek czy talerz jest z innej parafii, nic do siebie nie pasowało. Kwestię zastawy udało mi się rozwiązać bez żadnych inwestycji, po prostu znalazłam w jednym z kartonów nowy, praktycznie nie używany komplet. Został wątek kubków. Po kilku dniach desperackich poszukiwań z pomocą przyszedł mi wujek Google, który wyświetlił mi reklamę garneczków. Przepadłam na wiele godzin, przeglądając asortyment tego sklepu. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup pięciu rzeczy.


Z jednej nie jestem zadowolona w 100%, mówię o czajniku. Jego minusem jest system do podnoszenia gwizdka, który po psuł się już po kilku użyciach, a co za tym idzie zaczął się topić. Reszta produktów jest świetna i nic się z nimi nie dzieje.
Jeżeli chodzi o kubki zdecydowałam się na zakup 6, a może 8 miętowych sweterków. Kubek ma 330 ml, dla mnie jest to pojemność idealna, można myć je w zmywarce, a co najważniejsze nie zostaje w nich osad po herbacie czy kawie.
Zestaw miarek kuchennych wykonany jest z grubego tworzywa, a co najlepsze mają one 3 podziałki, które ułatwiają odmierzenie produktów o podobnej strukturze do mąki i cukru, oraz standardowo płynu.
Bambusowe deski krojenia KLAUDIA i WERONIKA. Są bardzo dobrej jakości, są twarde, a przy odpowiedniej pielęgnacji tj impregnowaniu olejem, oraz dokładnym osuszaniu po każdym myciu nic się z nimi nie dzieje, a powstające na nich ryski są minimalne. Ich grubość to 2 cm.

***

Lubicie kupować przedmioty gospodarstwa domowego online?
A może macie swoje ulubione sklepy?
*Kolaż zdjęć wykonany jest ze zdjęć ze strony: www.garneczki.pl

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.