Spotkanie blogerek kosmetycznych - Summer Edition

Na początku lipca odbyło się letnie spotkanie, blogerek kosmetycznym. Szczerze mówiąc niezwykle się ciesze, że mogłam wziąć w nim udział, nie tylko dla tego, że mogłam poznać kilka niesamowitych dziewczyn, ale również dla tego, że wtedy już wiedziałam, że czeka mnie wizyta w szpitalu i chwilowe wyłączenie ze zwykłego życia.

Spotkanie zorganizowały 4 wspaniałe: DiunaySubiektywna, Tova Kropka w jednej z moich ulubionych restauracji - Vapiano, jeżeli chodzi o tego typu imprezy. Zanim jednak opowiem co się działo, przedstawię listę obecności:
Spotkanie było zorganizowane w ten sposób, że pomimo kilku prezentacji czy różnych atrakcji mieliśmy czas spokojnie porozmawiać i pośmiać się. Przez cały czas towarzyszyły nam Dziewczyny z Vipery, które nie tylko opowiedziały nam co nieco o marce, ale również zajmowały się tworzeniem niezwykłych zdobień na paznokciach. Z perspektywy czasu, żałuję że nie skorzystałam.Drugą prezentację poprowadziła Pani Ania z Orientany. Opowiedziała nie tylko o produktach, ale też o tym, jak powstała i funkcjonuje do dziś firma.Dalszą częścią spotkania były ploteczki, ploteczki i jeszcze raz ploteczki, a do tego drineczki i loteria której dochód został przekazany na rzecz Stasia.Kasia i jej cudowny warkocz!
Partnerzy naszego spotkania:
16 komentarzy:

 1. Zazdroszczę takich spotkań musiało być bardzo fajnie

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo super:) skądś kojarzę to miejsce hehe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, jeszcze nigdy nie byłam na takim spotkaniu, mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Warto to świetne doświadczenie i możliwość poznania nowych ludzi

   Usuń
 4. u nas też nie długo spotkanie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale zazdroszczę, fajne spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że lato obfituje w blogerskie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. widać, że świetne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.