Yasminella Linkuje|Internetowe ciekawostki.


Pomimo kilku stresujących momentów w maju udało się tak naprawdę całkiem przypadkowo znaleźć kilka  pomocnych i inspirujących miejsc w sieci. Tym razem nie będzie, żadnego długiego wstępu.
1. Bardzo długo zastanawiałam się gdzie tanio kupić e-booki. Przeglądałam takie księgarnie internetowe jak Publio czy Gandalf, jednak to stale nie było to. W końcu trafiłam na woblink.com/klik. Przepadłam, nie dość, że mają sporo promocji to książki  możemy sobie sami przecenić sobie o 10 zł dzięki kodom, które otrzymujemy za każde wydane 20 zł. Jest tylko jedna kwestia książka po przecenie nie może kosztować mniej niż 14,90 zł. Cztery z pozycji, o których mówiłam tutaj/klik kupiłam za niecałe 35 zł!

2. Błądząc w internetowej otchłani trafiłam na prace Grace Ciao. Jest to młoda dziewczyny projektująca stroje, głównie sukienki. Jej główną inspiracją są kwiaty. Jej prace możecie obejrzeć tutaj/klik. Poniżej zdjęcie mojej ulubionej kreacji.


źródło

3. Na tej stronie spędziłam bardzo, ale to bardzo dużo czasu. Jest pełna niezwykłych fotografii. Kto by pomyślał, że każdy z nas jest ciasteczkiem. Jeżeli chcecie zobaczyć o czym mówię kliknijcie tutaj.

O tym, że większość wspaniałych miejsc jest wspaniała tylko na zdjęciach mogłam się przekonać nie raz na własnej skórze. Wspaniały Sphinx, Wieża Eiffla czy przecudowny Tadź Mahal (ah moje niedoścignione marzenie zobaczyć go na żywo). Ich piękno zewnętrze widoczne jest tylko i wyłącznie na dobrych fotografiach. Jeżeli nie chcecie burzyć swojego wyobrażenia o tych cudach nie wchodźcie na tę stronę/klik

Jakie inspirujące bądź niezwykłe miejsca udało się Wam odwiedzić w tym miesiącu?

17 komentarzy:

 1. Świetna ta strona za zdjęciami, zwłaszcza magiczne i odczarowane miejsca zrobiły na mnie wrażenie. Też kiedyś chcę zobaczyć Taj Mahal :) nawet pomimo okolicznych śmietnisk, brudu i nieznośnego klimatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajna stronka :****sukienki mega

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne te "kwiatowe" projekty

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli wybierzesz się kiedyś na Taj Mahal polecam poczekać do zachodu słońca, czytaj aż Cię stamtąd wyrzucą - wtedy mieni się wszystkim i kolorami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zaraz zaglądnę na linki, szczególnie ten o projektowaniu z kwiatów mnie interesuje:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiatowe cuda, obłęd faktycznie piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Te projekty z wykorzystaniem płatków kwiatów są zachwycające!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta projektantka Grace Ciao jest bardzo dobra! I wykorzystała proste lecz efektowne motywy kwiatów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta kreacja z kwiatów jest przepiękna i bardzo inspirująca! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. O "mój" szablon :) Fajnie go przerobiłaś, mój coś mi świrował i np. strony postów mi się źle wyświetlały. U mnie jeszcze kilka poprawek, social ikonki, polskie znaki w czcionce i będzie cacy :) Na razie średnio to ogarniam haha :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Też miałam problemy, ale usiedliśmy z moim lubym i go ogarneliśmy.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.