Tydzień z marką Kropla Zdrowia w StrefaUrody.pl

Jakiś czas temu napisała do mnie Pani Joasia, która opowiedziała mi drogerii StrefaUrody.pl. Zaprosiła mnie również do udziału w akcji, którą organizuje. Muszę się wam przyznać, że bardzo długo się nad tym zastanawiałam. Koniec końców doszłam jednak do wniosku, że Tydzień z marką będzie świetną okazją nie tylko dla mnie, ale i dla ciebie na poznanie nowych firm jak i ich asortymentu, oprócz tego będziesz mogła zakupić je z 20% rabatem. W poniedziałek machina ruszyła.Ten tydzień opanowuje marka Kropla Zdrowia oferuje ona wyjątkowe kosmetyki naturalne stworzone z myślą o wszystkich, którym bliska jest potrzeba obcowania z naturą także w codziennym życiu. Receptury kosmetyków Kropla Zdrowia są oparte na naturalnych składnikach roślinnych, a ich kompozycje dobrane tak, aby zapewnić idealną pielęgnację każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej, wymagającej specjalnego, delikatnego traktowania.


Na markę składają się trzy serie:
Eco Gold Line to certyfikowana (ECOCERT) linia bogata w olejek arganowy.
Linia ekologiczna to ekskluzywne mydła na bazie naturalnych składników aktywnych takich jak borowina i olejki roślinne. Doskonale pielęgnują skórę, a rewelacyjny zapach pomaga zrelaksować się i odpłynąć zmysłom. 
Linia medyczna oparta jest na działaniu nanosrebra i białej glinki. Specjalistyczne mydła z tej serii są zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I.

Produkty z serii Kropla Zdrowia są wolne od parabenów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji modyfikowanych genetycznie. 
To, co niezmiernie cieszy, to fakt, że kosmetyki Kropla Zdrowia są produkowane w Polsce i pakowane w polskie słoiczki, tuby oraz kartoniki, dzięki czemu jakość i proces produkcji mogą być kontrolowane na każdym etapie.Wokół kosmetyków naturalnych krąży wiele mitów. Rozwiej swoje wątpliwości i sprawdź swoją wiedzę tutaj. Wiadomości z powyższego artykułu mogą się Wam przydać nie tylko w życiu codziennym, ale też w konkursie, który ruszy niebawem. (W tajemnicy mogę  wam zdradzić, że będą to aż dwa konkursy) Aby nie przegapić szansy na wygranie kosmetyków, śledź stronę StrefaUrody.pl na Facebooku

13 komentarzy:

 1. czekam na recenzje w takim razie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Recenzji będzie nie wiele będą za to 2 konkursy.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Anonimku co jest bez sensu? Możliwość poznania nowych produktów? Czy rabat?

   Usuń
 3. Recenzuj więc moja droga, ale czy tydzień, to nie za mało? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam ich zrecenzować w tydzień. Przez ten okres czasu w drogerii StrefaUrody.pl będzie trwała promocja -20% na produkty marki. Pod jego koniec będą dwa konkursu.

   Usuń
 4. Pierwszy raz słyszę o tej marce ;) Przyjemnych testów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam ich zrecenzować w tydzień. Przez ten okres czasu w drogerii StrefaUrody.pl będzie trwała promocja -20% na produkty marki. Pod jego koniec będą dwa konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie znam marki, ale brzmi ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zapowiada się ciekawie, czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej firmy, ale z niecierpliwością czekam na opinie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. wyglądają naprawdę rewelacyjnie

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.