Jubileuszowy Konkurs 500+ (***ZAMKNIĘTY***)

Witajcie Kochani!
Nadszedł dzień, na który czekałam jak każda bloggerka. Dzień, w którym chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować, że jesteście ze mną czytacie moje wypociny, wspieracie w moich poczynaniach. Z tej okazji razem z firmą  która od kilku lat chce przybliżyć polskim kobietom kosmetyczne tajniki Azji w sposób naturalny, ale i prosty.

Zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodami są:

 I MIEJSCE
Balsam do ust imbir i trawa cytrynowa
Krem maska do twarzy aloes
Masło do ciała imbir i paczula
                    

II i III MIEJSCE
Krem maska do twarzy aloes


NAGRODA POCIESZENIA
5 - cio % rabat na zakupy w sklepie internetowym ORIENTANY.
REGULAMIN KONKURSU
 1. Organizatorem konkursu jest blog „Rozmyślania Yasminelli”.
 2. Fundatorem nagród jest marka Orientana.
 3. Konkurs trwa od 28 listopada 2012 do 10 stycznia 2013 roku  do północy.
 4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przeciągu 3 dni od jego zakończenia.
 5. W konkursie mogą wziąć udział tylko obserwatorzy bloga „Rozmyślania Yasminelli” lubiący stronę Orientany na Facebook’u.
 6. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców.
 7. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić  poniższy formularz oraz odpowiedzieć na pytanie w nim zawarte: „  Które dwa kosmetyki Orientany przydałyby Ci się najbardziej i dlaczego”. Z asortymentem możecie zapoznać się na stronie: http://www.orientana.pl/
 8. Nagrodzona zostanie najciekawsza lub najbardziej kreatywna odpowiedź, która wybrana zostanie przeze mnie i właścicielkę Orientany.
 9. Nagrodami są:
 10. Spośród osób, które poinformują o konkursie na Facebook’u lub blogu zostaną wybrane trzy, którym przyznany zostanie 5% rabat na zakupy na stronie http://www.orientana.pl/
 11. Nagrody będą wysłane przez Orientanę.
 12. Miło by nam było jeżeli: polubilibyście stronę ”Rozmyślania Yasminelli” na Facebook’u – nie jest to warunek obowiązkowy.
 13. Wszelkie pytania i reklamacje proszę kierować na adres: yasminella.yasminella@gmail.com
 14. Konkurs nie podlega przepisom z Umowy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych. (Dz.U.z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn.zm.)


6 komentarzy:

 1. Konkurs brzmi fajnie ale niestety nie wezmę udziału takie konki nie dla mnie :( + zapraszam do mnie http://zjednoczona.blogspot.com/ Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja będę pierwszą, która weźnme udział - tak na dobry początek :)
  Obserwuję jako Moshi
  Na FB lubię jako Monika P. :)
  mail: monpawluk@gmail.com
  Odpowiedź: Najbardziej przydałby mi się peeling z olejkiem lawendy i grejpfutem, bo dobre ścieranie naskórka to podstawa, szczególnie w tą upiorną zimę, gdy musimy na siebie narzucać tony ubrań i ubranek, a przecież na Sylwestra nie możemy pokazać się w łusce :) A tuż po starciu naskórka trzeba się dobrze nawilżyć, więc potrzebuję balsam w kostce imbir i pomarańcza - zapach idealny na okres świąteczny :) Pachniałabym jak ciasteczko i byłabym do schrupania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcześniej mi się nie wyświetlił formularz tylko duża przerwa w tekście :) Dzięki za informację :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.