TAG x2

Ostatnio zostałam zaTAGowana, w sumie rzadko kiedy uczestniczę w takich zabawach, bo po prostu nie przepadam za pisaniem odpowiedzi, ale tym razem postanowiłam, a czemu nie zwłaszcza, że oba TAG'i są w miarę ciekawe i pozwolą wam czegoś się o mnie dowiedzieć.


TAG Poznaj moje secrety
ZaTaGowała mnie 


Regulamin
1. Każda oznaczona osoba musi opowiedzieć 5 faktów o sobie i zamieścić je na na swoim blogu.
2. Następnie wybierasz przynajmniej 10 nowych osób do tagu.
3. Wymień w swoim poście osoby, które otagowałeś i napisz kto otagował Ciebie.
4. Nie oznaczaj ponownie osób, które są już oznakowane.
5. Dodaj baner zabawy (wyżej).

No to jedziemy

1. Kiedyś obgryzałam paznokcie. (wiem wiem wstyd się przyznać) Gdy byłam w 4 klasie podstawówki siedziałam w domu, zmogła mnie jakaś choroba. Przeglądałam jakieś blogi na onecie, gdy nagle trafiłam na bloga dziewczyny, która miała niesamowicie ładne długie paznokcie. Publikowała posty z ich zdobieniem. Pomyślałam sobie wtedy "cholera ja też tak chce". Z dnia na dzień przestałam obgryzać, a zaczęłam dbać o paznokcie. Teraz nie wyjdę z domu w niepomalowanych paznokciach,  przynajmniej przeźroczystym lakierem. A jakby tego było mało bardzo nie podobają mi się moje dłonie, gdy mam krótkie paznokcie.

2. Kilka lat temu prowadziłam kanał na YT. Po pewnym czasie stwierdziłam, jednak że to nie dla mnie. Wiadomo hejterzy są wszędzie, ale to co się dzieje na tym portalu w moim odczuciu przerasta wszelkie ludzkie granice. Nawet gdy człowiek się nie przejmuje tym co oni piszą, kiedyś przy okazji jakiegoś gorszego dnia przypomni mu się o tym, a po co się niepotrzebnie stresować.

3. Moi znajomi mówią, że producenci filmowi powinni wprowadzić na rynek coś takiego jak nieme horrory. Dlaczego? Uwielbiam oglądać horrory/thrillery, ale robię to bardzo rzadko ze względu na to że boję się dźwięków nagłych, gwałtownych, a nie "strasznych" obrazów.

4.Kiedyś miałam blond loczki (naturalnie) i śliczne niebieskie oczka, no normalnie niczym laleczka. Z pięknego blondu, zrobiła się szara nijaka "maź" dlatego od kilku lat farbuje się a to na ciemny brąz a to na rudo, a kolor oczu się zmienił i są zielone. Ciekawostka, kolor moich oczu zmienia się w zależności od temperatury na dworze i mojego humoru, tak więc czasem zdarza się, że są niebieskie.

5. Jadąc komunikacją miejską, będąc w sklepie oglądam ludzkie dłonie. Gdy widzę zaniedbane paznokcie czy ręce przechodzą mnie, aż ciarki.


Nie oTAGuje aż 10 osób bo według mnie to bez sensu wybiorę sobie 3 xD strzeżcie się!!!!

Sauria
Subiektywna 
Vilandre

TAG: Kanały Youtube na celowniku
ZaTAGowała mnie Sauria

Regulamin
1. Zamieść regulami i baner TAG'u
2. Wypisz w TAG'u kanały kyótr oglądasz (o modzie urodzie i inne) możesz je podzilić na obco języczne i w języku polskim
3. oTAG'uj 10 osób

Kanały polskojęzyczne
 
Kanały obcojęzyczne