Witajcie,
Wiecie pewnie, że jedna z dziewczyn z youtube wpadła na genialny pomysł. Wiecie już o kim i o czym mówię? Na pewno wiecie.  xD Na wszelki wypadek wam powiem. Oczywiście mówię o DigitalGirl13 i o GlamBoxie. Gdy tylko zobaczyłam pierwszy filmik o tych paletkach wiedziałam, że muszę tak ową mieć. Niestety na pierwszy rzut się spóźniłam. Na szczęście istnieje możliwość by zarezerwować sobie paletkę. Tak też zrobiłam. Zapłaciłam 35 zł za paletkę + 9 zł za przesyłkę. Uważam, że cena jest taka w sam raz względem jakości  materiałów z jakich została  wykonana  jak i jego estetyki.
Z tego co się z orientowałam w palecie zmieści się okrągłych cieni. Ja na razie do palety wsadziłam różne cienie pojedyncze jakie posiadam, żeby po prostu o nich nie zapominać .
A teraz pokaże wam zdjęcia xD12 komentarzy:

 1. przydałoby mi sie takie pudełko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Digital wpadła na naprawdę genialny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się pomysł z tą paletką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ta paleta . ;D
  Super blog .
  Bardzo ciekawy . Obserwuje . Mam nadzieje , ze wpadniesz do mnie . :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł naprawdę udany - design SUPER - dziewczyna znalazła niszę - ale jak przedstawiłam w moim poście DIY - palety - wystarczy aluminiowe/metalowe opakowanie po kredkach/ołówkach i kawałek folii magnetycznej (allegro). Mimo to, fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 6. O mam takiego samego Glam Boxa:D Jest niezastąpiony :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy pomysł :) Super sie przezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 8. mi najbardziej odpowiada ten najprostszy projekt bez wzorków. ale chyba nie zamówię, boję się, że to aluminium się powgina. widziałam na filkimach, że niektórym się powyginało. może i nie przeszkadza w użytkowaniu, ale wygląda to wtedy średnio. Ale pomysł świetny, oby więcej takich :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że panuje szał na paletki :) Co to za cienie - te kwadraty ze wzorkiem? Dodaję Twój blog do obserwowanych i zamierzać wpadać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. oo widzę, że też masz glam boxa ;) jak dla mnie super sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.